wyszukiwanie zaawansowane
29 104 wyników w czasie 14 452 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: do deela: owulacja i cykl

dniu bo to byl ze tak powiem jedyny sex w srodku erotycznej pustyni wiec na 100% wtedy poza tym ja nie mam owulacji w 14dc tylko zazwyczaj w 20-21 z powodu stresu obecnie mam bardzo czesto dwie owulacje w miesiacu (ale to dopiero teraz, wtedy tak nie bylo) i tak jest on ok 10 dc a nastepna ok 21

matysia20050521 - dla Twojej córki

podręcznikiem, na razie pomoże jej z dwutygodniowym wyprzedzeniem, mimo nieregularności, przewidywać okres. Zdecyduj się, czy NPR jest OK, czy nie OK, bo się plątasz w zeznaniach. OK jest dla tych, co chcą mieć dużo dzieci, bo nie wymusza wstrzemieźliwości, a pozwala właśnie w nieregularnych cyklach

Re: Najczęstsze błędy popełniane przez rodziców

Przeciez to wszystko zalezy od tego jakiego czlowieka, kierujacego sie jakimi zasadami i skupionego na jakich pryncypiach chce sie wychowac! Moje dzieci (18-25) nie palily, nie pala i palic nie beda, jak rowniez nie probowaly marihuany, LSD, extasy i innych LATWO-DOSTEPNYCH srodkow (legalnych

Re: Najczęstsze błędy popełniane przez rodziców

, to jest to sprawa delikatna, młoda jest uświadomiona, na pewno, jeśli już się zdecyduje, to nie z przypadkową osobą, a i tak nie sądzę, aby nastąpiło to zbyt szybko, bo dziewczyna uważa, że ma jeszcze czas, jest ostrożna, wie, że nie ma stu procentowego zabezpieczenia. No i niezbyt nadaję

Re: porównanie warszawskich szpitali - FAKTY

/nie) - 22) czy miałyście możliwość korzystania z drabinek / piłki / worka sako? NIESTETY ZE WZGLEDU NA KTG NIE - W POKOJU DRABINKI I WOREK 23) na jak długo dziecko położono wam na brzuchu tuż po porodzie? OK 10 MIN POZNIEJ Z TATĄ WAZENIE I MIERZENIE 24) pierwsze karmienie - na sali porodowe? (tak

MSWiA Wołoska

korzystania z drabinek / piłki / worka sako? TAK 23) na jak długo dziecko położono wam na brzuchu tuż po porodzie? DO MOMENTU PRZECIĘCIA PĘPOWINY PRZEZ MĘŻA 24) pierwsze karmienie - na sali porodowe? (tak/nie) TAK 25) czy nakłaniano do karmienia piersią? TAK 26) czy pomagają w przystawieniu dziecka do

Zdjęcia:

dreams vacation pare słów i o sharm (początek wątku)

bardzo duzy resort, 2 hotele-4 i 5*. w 5* lepsze lobby, wiecej sklepów, widok na morze, ładniejszy teren zielony, poza tym wielkiej róznicy nie ma, dużo restauracji, barów, basenów, bylem w 4 i jestem zadowolony, za 20$ w recepcji dostałem co chciałem-pokój na pietrze z duzym łózkiem,+bonus od nich

Prezydent życzy wszystkiego dobrego i czeka na ...

- Kościół i wyznaczenie granic obowiązków instytucji Kościoła. 19. Zmiana ustawy o organizacjach pożytku publicznego i wolontariacie. 20. Ograniczenie ilości samobójstw z przyczyn ekonomicznych i rosnącego bezrobocia w kraju. 21. Wyższe pensje dla nauczycieli, służby zdrowia - komputerowe wypisywanie

Re: 45mm armata - a Finowie byli zadowoleni

A gdzie tam. Japończycy mieli 35 Type95 (pancerz 6-12mm, armata 37mm type94), ok. 10 Type 89 (pancerz 6-17mm, armata 57mm type 90) i 3 tankietki Type 94. > japońskie armatki przebijały radziecki pancerz z 500 metrów 57mm type 90 miała 20mm/500m. 37mm type 94- 45mm/300m. > radzieckie

Re: 45mm armata czołgowa obr.32/38

maxikasek napisał: > Mam pytanie odnośnie amunicji. Jak wiadomo 45mm 19K/20K nie były udanymi modela > mi. Zalezy w ktorym roku oceniac. Dla 32 roku byli calkiem udane. Przebijalnosc rzedu 30mm pancerza na 500m pod katem 90 stopni. Szybkostrzelnosc 12 str/min. Kat naproweadzania

Re: I jeszcze tutaj:

+VAT. Kiedyś zrobił ci dobrze za 20zł. Może żyjesz wsród sierot po PGRach biernie czekających na wypłate w montowni w Kobierzycach ale wielu, naprawde wielu ludzi z olejem w głowie (niekoniecznie wykształconych) naprawde poprawia swoje dochody. Budowlancy zamiast 1500 mają po 3-4 tys a fachowcy typu kafelkarz

Re: Moje 5 groszy - cd

mieszkania (lub prawie puste - służą im np do nocowania na studiach zaocznych, trzymają "dla dzieci" itp itd) ---Ileśset tys formalnie mieszkań służy jako biura, pensjonaty, burdele itp a przecież (no, może poza burdelem) pracownicy w nich nie mieszkają - więc odpadają z rynku mieszkań "zaspokajających

drobny przykład...

Zelków, koło Zabierzowa, wieś 20 km od Krakowa mieszkała kobieta, mąż, dwoje dzieci, mąż dostał załamania nerwowego i popełnił samobójstwo, kobieta nigdy nie pracowała "siedziała w domu", bo mąż miał firmę, i też wydawało się, że jest w beznadziejnej sytuacji, - wieś, - mało

Listy. Linia 502: przemyślcie to jeszcze raz!

miasta, gdzie linii się nie likwiduje, a wprost przeciwnie, uruchamia się nowe - tramwaj 41, który będzie woził mieszkańców Dąbia do centrum i z powrotem 41 ma być w zamian za ograniczenia na 14 (zamaist co 10 min ma jeździć co 20 min). Swoją drogą czemu znów cięcia są na Mistrzejowicach? Kiedyś 9

Re: Kolędowanie po ukraińsku

.1941) – „Zobaczyłem, że w rowach głębokich ok. 5m i szerokich 20m stali i leżeli mężczyźni, kobiety i dzieci, w większości Żydzi w liczbie ok. 60-80. Słyszałem jęki i krzyki dzieci i kobiet, granaty ręczne wybuchały wśród nich. Za rowami czekało na egzekucję wiele setek ludzi. Przed rowami stało 10-12 mężczyzn w

Re: Kolędowanie po ukraińsku

historycznymi, zgodnie z którymi najwięksi zbrodniarze 20-go wieku, autorzy i propagatorzy zbrodniczych ideologii ponoszą taką samą odpowiedzialność za ludobójstwo, jak i bezpośredni wykonawcy wspomnianych zbrodni. Powiem więcej, poszczególni, sadystyczni mordercy niewinnych ofiar, często kobiet i dzieci

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.