wyszukiwanie zaawansowane
320 070 wyników w czasie 4 088 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Mam do sprzedania zestaw mebli do pokoju chłopca (początek wątku)

urządzony na typowo chłopięcy, jednak myślę, że dziewczynka też spokojnie może korzystać z tego zestawu, to tylko kwestia dodatków i koloru ścian, pościeli, naklejek... gałki są „jednodziurkowe”, można spokojnie wymienić je na inne, typowo dziewczęce :-) Meble są BARDZO CIĘŻKIE, solidne, stabilne – nie

Re: OZE - energia odnawialna

rocznie. Same dopłaty do drożejącego (z racji węgla) prądu są szacowane w tym roku na 10-20 mld zł. Teraz okazuje się, że energia z OZE wygrywa z węglem nawet jeśli do węgla dopłacamy miliardy. > zarząd PGE jakby o tym nie wiedział. Mój instalator mówi o boomie na instalacje Zarząd PGE jest

Re: Było o zapraszających, to teraz o zapraszanyc

takich, jakie dostaliśmy. Najblizsze mi osoby też już wesela miały, a dzieci nie mam, to i nie b,ędę ich "wydawać". Po prostu nie potrafię pojąć, jak kulturalnie, sadząc z bytnosci an tym forum, ludzie mogą uważać, że wypada i uczciwie jest idąc np. na wesele wykpic się jak najniższą kwotą MAJĄC na

Re: Było o zapraszających, to teraz o zapraszanyc

dziecka z okazji chrztu, bo widziałam jak dawał :) - srebrny łańcuszek z krzyżykiem. Bardzo ładny zresztą, mój siostrzeniec go nosi teraz. Kiedy mój siostrzeniuec był chrzczony, jego stryjek młodszy miał coś około 20 lat i był na I roku dziennych studiów. prezent jaki dał był strosowny do okoliczności i

Zdjęcia:

Co zrobić by odzyskać miłość? (początek wątku)

bardzo kocham.. napisałam mu ostatnio zr ja się nie cgce z nim kłócić, żeby przestał szukać problemów i się obrażać od razu. Mamy już ponad 20 lat i ja chce stabilizacji. Wiem ze potrafimy być szczęśliwi ale niestety pojawiają się takie sytacji gdzie on się w ogóle się zachowuje dojrzale tylko się ode

Re: a propos jednego z wątkow

Oczywiście że tak. :D Ja parę lat temu poszłam biegać w upał dosłownie na 20 minut i resztę dnia miałam z głowy. A biegam regularnie, mam kondycję i dobrze znoszę wysokie temperatury. A te chcą małe dzieci po upale przegonić. :/

Re: Matka po 40tce, córka po 20tce.

Po co siła do niemowlaka? To nie kamieniołomy. A zwykle kobieta w Tym wieku jest "dorobiona", więc stać ją na płatną opiekę i ma spokój finansowy co w przypadku posiadania tego rodzaju długofalowej inwestycji ze zmienna stopą zwrotu jest bardzo ważne. Badania pokazują również, że dzieci starszych

Re: Matka po 40tce, córka po 20tce.

Często na chciane dziecko w 40 wiośnie życia jest za późno biologicznie, a z kolei większość niezaburzonych 20-latek jednak po porodzie akceptuje dziecko i jest szczęśliwa (per saldo). -- Nie dam się wygasić!

Re: Przemoc domowa

usamodzielnieniem sie bedzie miala problem. Mieszka z rodzicami, ktorzy tworza rodzine dysfunkcyjna, ma 20 lat i male, 4 miesieczne dziecko. Szans na spokojne studiowanie, gdy rodzice moga zajac sie dzieckiem nie ma, tez nic nie wspomina o ojcu dziecka, ktory by sie nim interesowal i jego matka. Po ogolniaku

Re: Wspólna zabawa 4,5 latki i roczniaka

Ale po co ten atak? Mówię z własnego doświadczenia i sama gotowałam :) Ale gotowałam z dwójką dzieci - właśnie po to, żeby nie marnować jedynej okazji na quality time ze starszakiem. I nie chodzi o walkę na siłę, i zarzynanie się, tylko o podpowiedzi (miałam 2,5-latkę i roczniaka, to był całkiem

Re: Struktura wiary - Berlin

dla pewnych grup, jakoś dla mężczyzn w przedziale 40-55 lat była pokazana śmiertelność w ostatnich 20 latach mocno wysoka (moich dwu szwagrów umarło w wieku 52, 54, na raka jelita grubego, oraz wątroby), nie licząc oczywiście staruszków, gdzie to jest normalne. Co ciekawego, w moim mieście oglądając

Oryginalny niesort Norwegia + posklep, posort itp (początek wątku)

pochodzące ze zwrotów z naszych sklepów (sklepy premium w centrum Warszawy) Spodnie damskie 8 zł Swetry damskie 7 zł Dzieci duże rozmiary 7 zł Swetry męskie 7 zł Buty całoroczne 5 zł Zapraszamy do kontaktu. email: odziezuzywanahurt@gmail.com tel. 516097943 www.Facebook.com/Gemma.Sklepy Nasz

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.