wyszukiwanie zaawansowane
18 wyników w czasie 325 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Mała synagoga w Płocku

zresztą już się to stało - byłam w Płocku w czerwcu. pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82a_Synagoga_w_P%C5%82ocku

Re: Dolny Śląsk - Głogów

. pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Miko%C5%82aja_w_G%C5%82ogowie

Hanna (lubelskie, powiat włodawski)

. pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_%C5%9Awi%C4%99tych_Aposto%C5%82%C3%B3w_Piotra_i_Paw%C5%82a_w_Hannie

Zdjęcia:

Heddal stavkirke, Norwegia

: pl.wikipedia.org/wiki/Heddal_stavkirke A tu o kościołach klepkowych ogólnie: pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_klepkowy

woj. małopolskie - kościół św.Michała A. w Dębnie

. pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Micha%C5%82a_Archanio%C5%82a_w_D%C4%99bnie Niestety, kościół był zamknięty i ze środka można było zobaczyć tylko to co widać na czwartym zdjęciu. www.drewniana.malopolska.pl/?page=obiekty&id=38&word=d%EAbno

Moskwa (i Warszawa)

pl.wikipedia.org/wiki/Sob%C3%B3r_metropolitalny_%C5%9Awi%C4%99tej_R%C3%B3wnej_Aposto%C5%82om_Marii_Magdaleny_w_Warszawie O twórcy: pl.wikipedia.org/wiki/Wiktor_Wasniecow en.wikipedia.org/wiki/Viktor_Vasnetsov

Wilno - kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu

: pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Piotra_i_Paw%C5%82a_na_Antokolu_w_Wilnie otowilno.pl/zabytki-atrakcje/kosciol-sw-sw-piotra-pawla-na-antokolu

Żywiec

: pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Awi%C4%99tego_Krzy%C5%BCa_w_%C5%BBywcu zywiecinfo.pl/tajemnice-kosciola-sw-krzyza-w-zywcu/ Kościół trudny do sfotografowania, bo wciśnięty między wąskimi uliczkami starówki. Ale jakoś próbowałam dać radę ;)

Kościól św.Mikołaja w Kamieniu Pomorskim

pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Miko%C5%82aja_w_Kamieniu_Pomorskim -- Miasto moje, a w nim ... Być może... piosenka o Mazowszu

Kamień Pomorski - kościół św.Mikołaja

. www.architektura.pomorze.pl/?art_id=52 pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Miko%C5%82aja_w_Kamieniu_Pomorskim Więcej zdjęć zamieściłam w wątku pomorskim

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.