wyszukiwanie zaawansowane
16 wyników w czasie 223 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Sprzedam

Euphoria CK edt 40/50 ml - 85 zł Light Blue D&G - 50 ml - 2 razy psiknięte - 115 zł DKNY Fresh Blossom 30 ml - 2 razy psiknięte - 79 zł GABRIELA SABATINI OCEAN SUN edt 20 ml - raz psiknięte - 29 zł Euphoria Blossom CK 50/100 ml - 75 zł Heiress Paris Hilton - 40/50 ml - 35 zł Laura - LAURA

Sprzedam

Euphoria CK edt 40/50 ml - 65 zł Light Blue D&G - 50 ml - 2 razy psiknięte - 105 zł DKNY Fresh Blossom 30 ml - 2 razy psiknięte - 65 zł GABRIELA SABATINI OCEAN SUN edt 20 ml - raz psiknięte - 19 zł Heiress Paris Hilton - 40/50 ml - 29 zł Escada Especially - 26/50 ml - 65 zł L'occitane - Kwiat

BLV, Rosamor, SMS, Skin, AA, Sun, Child i inne

Jil Sander, tester bez korka ok. 70/75 ml. - Guerlain Aqua Allegoria Angelique-Lilas EDT, ok. 30/75 ml. - Child perfume - perfumy w olejku roll-on, trochę mniej niż połowa z flakonika 1/3 oz. (czyli 10 ml. ?) - Amber Romance Victoria's Secret EDT ok. 20/30 ml. - Paris Hilton Can Can EDP

Zdjęcia:

BLV, Rosamor, SMS, Skin, Sun, AA Guerlain i inne

- Sun Jil Sander, tester bez korka ok. 70/75 ml. - Guerlain Aqua Allegoria Angelique-Lilas EDT, ok. 30/75 ml. Drobiazgi: - Child perfume - perfumy w olejku roll-on, trochę mniej niż połowa z flakonika 1/3 oz. (czyli 10 ml. ?) - Amber Romance Victoria's Secret EDT ok. 20/30 ml. - Paris

Re: sun& fun wycieczki fakult.

Właśnie wróciłam z Egiptu z wycieczki zorganizowanej przez Sun&Fan, jak możesz to radzę wycofaj się.Co roku jeździłam z innych biur i zawsze było bez zarzutu. sun&fan to kpina , nieporozumienia. Na lotnisku powiedzieli mi,że bedę w innym hotelu niż sobie zarezerwowałam, zawieźli mnie do tego

Miracle, Omnia C., BLV, Rosamor, Skin, SMS, AA...

-on, trochę mniej niż połowa z flakonika 1/3 oz. (czyli 10 ml. ?) - Amber Romance Victoria's Secret EDT ok. 20/30 ml. - Paris Hilton Can Can EDP 6 ml. z malutkim ubutkiem, flakon roll-on - So In Love Victoria's Secret ok. 5/7,5 ml. Podane ceny zawierają koszty przesyłki paczką priorytetową.

Re: UWAGA NA SUN& FUN

ze zaczynaja klientom mieszac jesli chodzi o hotele. Pozwalam sobie przytoczyc również post Joli - nasz przypadek ne jest jedynym i nie ostatnim. • Re: sun& fun wycieczki fakult. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl Gość: jola 16.10.2004 12:59 + odpowiedz Właśnie wróciłam z

Re: Sheraton Resort Sharm*****

Taxi do Naama Bay - 15LE (targować twardo, bo średnio chcą poniżej 20 jeździć) Taxi do Old Sharmu - 25LE. Jeśli komuś zależy na odrobinie luksusu, to niech nie łaszczy się w Sharmie na Sheraton sprzedawany za 1400-1500pln/tydzień, tylko dopłaci i spędzi urlop w Hilton Dreams - w Egipcie byłem

Major Anglo event Saturday May 5th / Sunday May 6t (początek wątku)

Sat/Sun May 5/6 - major Anglo event in Warsaw 10-a-side rugby tournament incl. teams from the UK. Poland and Tahiti. Where: stadium SKRY at ul. Wawelska 5. Free entry, beer (not free), entertainment for kiddies too. Party Saturday evening at 20h at Kwai i Bar Below on Marszałkowska; party

Re: Sol Verginia****Sharm el Sheikh

klimatyzowany) na plażę - nie byłem na niej niestety, więc się nie wypowiem, natomiast 2 razy dziennie kursuje bezpłatny bus do Naama Bay. + Hotel oddalony jest jakieś 3km od Old Marketu gdzie dojedziemy za 10 LE, zaś 7km od Naama Bay (20 LE) - czyli nie tak daleko w sumie. + cały hotel jest dobrze

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.