236 wyników w czasie 207 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Implanty - Wrocław? (początek wątku)

Mozecie cos mi polecic??? Jaki jest koszt tych implantow??

Re: Implanty - Wrocław?

I co, nikt nic nie wie :(

implanty (początek wątku)

Proszę o opinię w sprawie implantów. Jak się sprawują, gdzie we Wrocławiu można profesjonalnie wykonac tą usługę stomatologiczną.

Re: implanty

Jeśli jesteś z Wrocławia, to idź do Unident Union. :)

Implanty (początek wątku)

Ile kosztuję wszczepienie jednego implantu we Wrocławiu? Jak ktoś ma do polecenia jakiegoś dobrego dentyste to proszę :)

Re: Implanty

We Wrocławiu to mogę polecić dr. Wojciecha Kołosowskiego. Zajmuje się implantami :)

Zdjęcia:

Implanty Wrocław Gradens dr Kulewicz (początek wątku)

Znalazłem ofertę wstawienia implantów w gabinecie Gradens we Wrocławiu (dr Kulewicz) w b. dobrej cenie. Czy ktoś korzystał z usług gabinetu? Proszę o opinie.

Re: Implanty Wrocław Gradens dr Kulewicz

Dr Kulewicza nie znam ale polecam Kazimierza Łyś z Centrum Stomatologii Oporów, świetny specjalista od implantów i liczy niedrogo.

Kalisz, łodź , wrocław, poznan implanty (początek wątku)

gdzie w tych miastach lub okolicach załozyc tanio mostek i implanty?

Re: Kalisz, łodź , wrocław, poznan implanty

W lodzi na pewno na bojerowej..a w innych miastach..nie mam pojecia. -- trzecie zeby..czyli...IMPLANTY...... Forum, dla tych, ktorzy maja juz implanty lub planuja ich zalozenie

Re: implanty ?

www.dentystawroclaw.com.pl - gabinety stomatologiczne z Wrocławia zajmujące się wstawianiem implantów. Szukasz stomatologa we Wrocławiu zajrzyj do katalogu gabinetów stomatologicznych z Wrocławia dostępnego na stronie www.dentystawroclaw.com.pl

Re: implanty ?

Jeśli chodzi o Wrocław, to mogę polecić klinikę Unident Union. Dr Wojciech Kołosowski to bardzo dobry specjalista i zna się na swoim fachu :)

Re: implanty

Jak Wrocław, to spróbuj u dr. Wojciecha Kołosowskiego :)

Re: Implanty

Implanty to tylko Wrocław, w Legnicy nie ma aż tak zaawansowanej chirurgii stomatologicznej. -- www.dzieci.legnica.pl

Re: Implanty

Co Ty człowieku za bzdury wypisujesz??!! Jak mnie denerwują ludzie Twojego pokroju co im się wydaję, że w dużych miastach jest wszystko lepsze i tam można wydać nawet 10tys. za coś co jest warte 200zł., bo najważniejsze, że to Wrocław czy Warszawa... Akurat p. Jacek ma najnowocześniejszy sprzęt i

Re: Implanty

A gdzie ten doktor przyjmuje? Też szukam dobrego implantologa, głównie we Wrocławiu, bo stąd jestem, ale to jest na tyle poważna sprawa, że jestem w stanie pojechać też gdzieś poza granice Dolnego Śląska. Póki co we Wrocławiu mam polecony jeden gabinet, Tarabuła, gdzie przyjmuje dr Hahn, ale

Re: Implanty

Może nastąpić lekki ból po zabiegu, ale da się wytrzymać. U mnie obyło się bez komplikacji i jestem zadowolona z implantów. :) Mogę też polecić klinikę Unident Union we Wrocławiu :)

Re: Implanty

Ja na Twoim miejscu spróbowałabym w Unident Union. Oczywiście jeśli dojazd do Wrocławia nie stanowi problemu :) Ja widziałam efekty u mojej koleżanki i stwierdziłam, że nie chcę szukać innej kliniki :)

1 2 3 4 5 6