wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 2 032 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: profi credit - zarobki w profi

Praca w Profi Credit to bieganie z ulotkami i obklejaniu każdego napotkanego słupa. Oczywiście praca jest na umowe zlecenie bez stałego wynagrodzenia, z własnym telefonem i środkiem lokomocji. Zarobki w Profi Credit Doradca - 3,5% brutto od zawartych umow i wypłaconych minus 14,5% za to że

Re: profi credit

praca w Profi Credit to bieganie z ulotkami i obklejaniu każdego napotkanego słupa. Oczywiście praca jest na umowe zlecenie bez stałego wynagrodzenia, z własnym telefonem i środkiem lokomocji. Zarobki w Profi Credit Doradca - 3,5% brutto od zawartych umow i wypłaconych minus 14,5% za to że Profi

Re: Biedronka kierownik rejonu-stażysta

Pracowałem w Lidlu bardzo długo bo ponad 10 lat i nikomu nie polecam ,zarobki może dobre jak na stanowisko Kierownik Rejonu na początek 6 tys,potem 8 tys,12 tys, ale tu nie ma nic za darmo jesteś prawdę mówiąc własnością firmy tak jak wcześniej kolega napisał w czasie szkolenia dostajesz telefon i

Re: Biedronka kierownik rejonu-stażysta

Witam, po 2 mailach jakie otrzymałem ( jeden automat że dziękują za wysłanie oferty, drugi ze przeszedłem pierwszy etap) dzisiaj do mnie dzwonili więc to chyba kolejny etap, rozmowa trwała ok 10 min, fajnie profesjonalne podejście zadali parę pytań, o doświadczenie, zarobki, możliwość

Re: Zatrzymajcie tarcze! Niech nie pędzi tak bo .

jak Wawer, Anin, Falenica, bo się okazuje, że tam ludzie w sezonie palą w piecach śmieciami i węglem, a poza tym takie są uroki życia w dużych miastach, wszędzie, nie tylko w PL, lepsze wykształcenie i zarobki, ale i drożej, głośniej i brudniej - słowem all incuded ad3a) mieszkałem 2lata na

Zdjęcia:

Re: Co robić...

Hm. A ja Cię pamiętam, organza - pewnie z racji tego samego wykształcenia, chociaż doświadczenia zawodowe mamy kompletnie inne. Pamiętam wątki, z których niespecjalnie ciekawy obraz Twojego faceta się wyłaniał. Najpierw, nie pamiętam kiedy, pisałaś, że jego zarobków nie możesz brać pod uwagę, bo