wyszukiwanie zaawansowane
4 847 wyników w czasie 2 587 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Matematyka - arkusze rozszerzenia (początek wątku)

Czy też jak ja odczuwacie, że nie ma tak naprawdę arkuszy które są w jakiś sposób odzwierciedleniem tego co będziemy pisać 14 maja ? Jedyny arkusz jaki pokazuje to 'z czym to sie je' był na maturze próbnej. To połączenie rozszerzenia i podstawy do jednego nie wyszło nikomu na dobre. Testy które

Re: Matematyka - arkusze rozszerzenia

ja też się bardzo boję tej matmy, próbna mi kiepsko poszła, ale w szkole co miesiąc mieliśmy taką maturę próbną z matematyki i za każdym razem robiłam postępy, ostatnią kwietniową napisałam na 67%, ale nasza pani robiła nam wyłącznie rozszerzone zadania (pewnie dlatego, żebyśmy potem, na maturze

Re: Matura rozszerzona z matematyki

www.dziennikzachodni.pl/edukacja/matura/a/matura-05052016-matematyka-geometria-rownania-i-ciagi-pytania-zadania-arkusze-odpowiedzi,9955740/

Re: Matura rozszerzona z matematyki

www.dziennikzachodni.pl/edukacja/matura/a/matura-2016-harmonogram-terminarz-dla-maturzystow-porady-arkusze-pytania-odpowiedzi-odliczanie,9922183/

Re: Rozszerzona matura z matematyki!!!:(((((

ja zaczelam chodzic raz w tygodniu na matme dodatkowo od wrzesnia. a po feriach zimowych zabralam sie za arkusze(najwyzej dwa tygodniowo sama).I poszlo mi calkiem niezle(90).Pozdrawiam i zycze powodzenia!

Re: Rozszerzona matura z matematyki!!!:(((((

ja sie nic nie uczylam po za tym ze na lekcje chodzilam. no i na lekcjach arkusze rozwiazywalismy. w domu nic,i teraz zaluje,bo wiem ze moglam duzo lepiej ta maturke napisac. ale mialam 66 z rozsz.co nie jest najgorzej.

Zdjęcia:

Re: matura z matematyki rozszerzona

wedlug rozporządzenia MEN oraz aneksu do informatora z matematyki, matura rozszerzona z matematyki będzie też zawierała część zadań z zakresu podstawowego. Czas pracy z arkuszem został nieco wydłuzony (zdaje się, ze do 3 godzin). Wejdz na stronę CKE - są tam informatory oraz wszystkie nowości.

matura z matematyki rozszerzona (początek wątku)

w tym roku poprawiam mature i mam takie pytanie czy jezeli zaznaczylam w deklaracji ze z matematyki zdaje poziom rozszerzony to wiem ze to jest tez przeliczane na poziom podstawowy i czy w zwiazku z tym mam sie tez uczyc zakresu materialu z matmu z poziomu podstawowego??czy tylko rozszerzony

ARKUSZE Z MATEMATYKI?? (początek wątku)

Wiecie czy są gdzieś w internecie arkusze egzaminacyjne z matematyki (szczególnie rozszerzonej) oprócz tych z matur próbnych wydawanych przez Okręgowe Komisje i oczywiście bez tych z gazeta.pl ! pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego zdania matury

Arkusz - matematyka (początek wątku)

Podstawa www.cke.edu.pl/images/stories/Matura_probna_06/mat_pp.pdf Rozszerzony

Re: Arkusz - matematyka

www.uploading.com/files/DLSI3X39/mat_rozszerz_akusz___odpowiedzi.rar.html Matma rozszerzona z odpowiedziami

matematyka rozszerzona ...matura (początek wątku)

no cóż ... pisałem dzisiaj w szkole mature próbną z matematyki ... o ile poziom podstawowy dało sie zrobić... to poziom rozszerzony skończył sie na przeczytaniu zadań :) ... a jak było u was w szkole ?? .. słyszałem , ze w kilku szkołach uczniowie teżkończyli matme rozszerzoną grubo przed czasem :)

matematyka. rozszerzona matura (początek wątku)

Słyszałeś o stronie www.megakorki.pl.? Podobno są tam. Fajne materiały. Na maturę rozszerzona z matmy.tylko czemu strona nie działa....pisze do nich żeby ją wreszcie odpalili bo musze koniecznie.

Re: matematyka. rozszerzona matura

zmienionymi danymi. W chwili obecnej są tam wszystkie podstawowe matury z poprzednich lat, ale z tego co wiem będą też materiały przygotowawcze do matury rozszerzonej. Naprawdę polecam.

Re: matura rozszerzona -matematyka-pytanie

ja tez mam pytanie, jesli w przed ostatnim napisałam około-w zaokragleniu 61 stopni, (czy ile tam bylo?) jest ok? w przykladowym arkuszu bylo bez zaokraglenia ale rozumiem ze nie ma znaczenia?;p

matura rozszerzona -matematyka-pytanie (początek wątku)

W zadaniu z odległościa punktu na paraboli y=1/4x*2 + 1 odległosć punktu od prostej podałam w module i odległość punktu od punktu też zostawiłam w module i napisałam ze te dwa moduły są sobie równe. Czy to też jest poprawnie rozwiązane,czy trzeba było zapisać,ze / 1/4x^2 + 1 / = 1

Re: arkusze z matematyki - matura probna styczen

Już od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi do materiału diagnostycznego z poziomu rozszerzonego i również nie mogę tego znaleźć:( Jeżeli ci się udało w jakoś zdobyć klucz proszę o link, z góry dziękuje...

arkusze z matematyki - matura probna styczen 2008 (początek wątku)

Witam, przeszukalem juz chyba google wzdluz i wszerz i nie moge tego cholerstwa znalezc. Chodzi mi o mature (materialy diagnostycznie) ktora pisaly niektore szkoly w dniach 7-9 stycznia tego roku. Matematyka - poziom podstawowy zadania/klucze odp. Bylbym bardzo wdzieczny za podeslanie na mat

1 2 3 4 5 6