wyszukiwanie zaawansowane
15 wyników w czasie 1 872 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Depresja - porady (początek wątku)

dziurawiec może powodować nadwrażliwość na słońce, jeśli więc przyjmujesz go, staraj się unikać słonecznych kąpieli. (Uwaga Zanim zaczniesz zażywać hiperycynę, skontaktuj się z lekarzem, ponieważ substancja ta wchodzi w interakcję z wieloma lekami). * Magnez jest pierwiastkiem bardzo istotnym dla

Re: ACTH wysyłkowe

: zdrowiehormonalne.blox.pl/2009/03/Lista-objawow-wskazujacych-na-niedoczynnosc.html -- miałam dużo z tych objawów, ale obecnie jest dużo lepiej. Myślę, że to dobre podejście do zmęczonych nadnerczy. Moje stanowisko: nadczynności mówimy nie! :D Ja też mam okropną nadwrażliwość na światło. Przez to śpię w opasce na oczy, inaczej ciężko mi zasnąć. Przy słońcu nie daję rady bez

Re: Słońce dziecko 2 latka

a okulista co na to? Ja mam nadwrażliwość oczu na światło i pół roku doginam w przyciemnianych jak gen. Jaruzelski ;) bo inaczej ból okropny. Moim zdaniem idź z dzieckiem do okulisty i powiedz w czym problem

Zdjęcia:

Re: jak sobie poradzić z jedzeniem u 3-latka?

nadwrażliwością smakową właśnie tak odbiera jedzenie. Poprzez odpowiednie ćwiczenia stymulujące poszczególne zmysły dziecka, zwiększa się tolerancję na dotyk, zapachy , smaki. Jest to długotrwały proces i nie może być robiony w sposób przypadkowy. To jest tekst terapeutki SI mojego młodego. Mieliśmy też takie

Moja przygodaz boreliozą (początek wątku)

jak przed grypą byłam pewna że coś złapałam w szpitalu postanowiłam się podratować jednym gripexem gdy go wzięłam nie mogłam dojść do łóżka tak byłam pijana pojawiła się też nadwrażliwość na słońce oraz okazjonalnie podpiekiwał mnie język. Taki stan mi się utrzymywał przez kolejne 2 tyg