wyszukiwanie zaawansowane
21 wyników w czasie 2 180 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy chorowanie może osłabiać związek?

, potem deszcz, który zmywa pyłki, ale jak zbyt długo pada, to dochodzą grzyby pleśniowe. Nadwrażliwość na słońce. Kurz, pies, kot, kurze pierze. Ominęła mnie tylko alergia pokarmowa, i - częściowo - skórna. Żyję normalnie, leki biorę: stałe i doraźne. I w odwłoku to wszystko mam, bo to np. nie

Re: Siemie lniane w leczeniu AZS

niemowlecym i wczesnym dzieciństwie policzki i kończyny b) w okresie dojrzewania i u dorosłych okolice dużych stawów, skóry karku, stopy - przewlekły, nawracający przebieg ( okresy zaostrzeń trawające zazwyczaj 6tygodni) - cechy atopii (atopia- nadwrażliwośc , nadmierna wrażliwość organizmu na alergeny

Re: Mój dramat - oparzenie.

Ja od kilku lat mam problem związany z nadwrażliwością skóry na promieniowanie UVA i UVB. Nie mogę się opalać, całe lato chodzę biała i wysmarowana wszelkiego rodzaju sun blockerami i innym badziewiem. Czasami to nie zadziała jak należy, pojawia się wysypka i pomimo upału muszę skórę

Zdjęcia:

Re: borelioza a swedzenie skory

Skoro juz przy skórze jesteśmy, to zapytm o inny objaw. Prawie od poczatku ujawnienia sie objawów boreliozy, mam prolemy z cerą. Jest to nadwrażliwość na śitło słoneczne i światło jarzniowe. Szczególnie dokuczliwe jest to drugie,bo na słońce stosuję wysokie filtry (+30 do +50) i raczej pomaga

Re: Czy Claritine to steryd?

brzucha, nadwrażliwość na słońce. Flonidan to także loratadyna-lek do nabycia w aptekach bez recepty. Telfast (Feksofenadyna) jest lekiem przeciwhistaminowym niewywierającym działania uspokajającego, stosowanym do leczenia przewlekłej idiopatycznej pokrzywki. Należy do grupy tzw. wybiórczych

Re: Jaki faktor dla roczniaka? Jak stosować?

Podpisuję się pod tekstem mami7. Krem z SPF 50, jeśli nie ma szczególnych powodów do jego stosowania w postaci np. jasnej karnacji, azs lub nadwrażliwości na światło, to jest to za duża ochrona w naszym klimacie. Smarować skórę należy na ok. 20-30 min przed wyjściem na spacer i powtarzać co

po opalaniu? (początek wątku)

,taka nadwrażliwość na słońce?

Re: Potrzebny kontakt do okulisty- Pilnie !!!!

nie jestem z W-wy ale z Twojego opisu wygląda na alergię, po kroplach p/alergicznych jest poprawa? Może to zbieg okoliczności z tym słońcem, po prostu wiosną gdy zaczynają pylić rośliny automatycznie i więcej słońca jest a przy każdym zapaleniu spojówek jest nadwrażliwość na światło. Pozdrawiam

Re: Krem na słońce nad nasze polskie morza.

W naszym klimacie dla dziecka bez problemów ze skórą wystarczy 15-30. Gdyby było wyjątkowo słonecznie, w co raczej wątpię:)), można zacząć od SPF 30, a po kilku dniach przejść na niższy filtr. Jeśli jednak maluch ma wyjątkowo jasną karnację, nadwrażliwość na światło lub np. AZS, wtedy filtr

Re: powikłania okulistyczne w boler. - jak wygląd

witam, 12 lat temu pierwszym moim objawem było patrzenie jak by przez mgłę /uczucie przyklejenia foli/. Po jakimś czasie przeszło i był spokój aż do czasu mojej głodówki, kiedy to w 20 dniu jej trwania zaczęłam odczuwać silną nadwrażliwość na światło szczególnie słoneczne jak i wszystko

1 2 3