wyszukiwanie zaawansowane
19 wyników w czasie 2 068 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Słońce/Saturn w synastrii - przemyślenia

jak na razie wszyscy tylko walą w saturna ;) patrząc z dwóch stron saturn - słońce nadwrażliwość - brak wrażliwości (no,wrażliwość ego ogromna,ale to nie tego typu wrażliwość przesadna kontrola ekspresji - bezmyślna swobodna ekspresja zamartwianie się - kompletna bezrefleksyjność jak widać

Re: ciąża a solarium

A wystarczy w google wpisać "zasady korzystania z solarium" i wyskoczy takie cuś: Przeciwwskazania do opalania w solarium: Bardzo jasna karnacja (fototyp I - celtycki). Uczulenie na słońce, nadwrażliwość skóry na promienie słoneczne. Bielactwo. Rozległy typowy trądzik, trądzik różowaty

Re: ciąża a solarium

Przeciwwskazania do opalania w solarium Bardzo jasna karnacja (fototyp I - celtycki). Uczulenie na słońce, nadwrażliwość skóry na promienie słoneczne. Bielactwo. Rozległy typowy trądzik, trądzik różowaty, opryszczka. Rozszerzone naczynka na twarzy lub ciele. Liczne znamiona barwnikowe

Re: Siła planet

> Ale > jak na silnego Marsa,Plutona i Słońce to mam za bardzo nadwrażliwą > psychikę,mnóstwo lęków,zahamowań,niepewności > siebie ,kompleksów. .......Wildcat, Twoja nadwrażliwość - masz koniunkcję Neptuna z Księżycem w trygonie z Marsem w Wielkim Trygonie w znakach ognistych

Zdjęcia:

dziwny objaw - może ktoś tak miał?

-ciu dniach leczenia i myślałam,że to jakiś skutek uboczny abx, np. związany z nadwrażliwością na słońce przy doxy. Teraz takie wyjaśnienie jest bez sensu, a owe dziwne "igiełki" nasilają się i rozprzestrzeniają wzdłuż rąk. Czy może to być objaw grzyba? Nie biorę nic przeciwgrzybowego już, tylko

trzeci miesiąc leczenia

nadwrażliwość na słońce (doxy), na szczęście ustąpiły zmiany na skórze dłoni (alergia na słońce). Za typowy herx uznaję całonocny ból rąk po czwartej tabletce tini. Codziennie towarzyszy mi ból stawów: palce rąk, czasami kolana. Boli mnie bardzo biodro, ale o tym potem - to już nie uznaję za skutek borelki

Re: Jestem złą matką i jestem w rozpaczy!

> Proszę, oszczędźcie mi komentarzy typu - trzeba było oddać dziecko do adopcji, > jesteś wyrodną matką. Wiem, jaka jestem i mój post to wołanie o pomoc. To są chyba ostatnie słowa jakie przyszłyby mi do głowy odpowiadając na Twój list. Nie jesteś wyrodną matką i złą kobietą. To

Re: malaria

ja w Afryce używałam filtra 30-40 i było ok. Co do doxycykliny i nadwrażliwości na słońce to spotkałam osobę, która się bardzo chroniła biorąc doxy (czy coś w tym stylu) właśnie z powodu tej nadwrażliwości (którą przetestowała na sobie niestety) - ale to znowu pewnie zależy od osoby

Re: malaria

Rzeczywiście, czas stosowania doxycykliny wg opisu na cytowanej stronie to 1+czas podróży+28 dni = ca 6 tygodni lub więcej. Nigdy tak długo nie zażywałam antybiotyku - faktycznie, może być z tym problem, lakcid może nie wystarczyć :( Co do nadwrażliwości na słońce - piszą, że objawia sie zbyt

Czy można się opalać z „Leben mit Hashimoto"

Czy można się opalać? Tłumaczenie z „Leben mit Hashimoto- Thyreoiditis”. „Chorzy na Hashimoto często obserwują u siebie nadwrażliwość na słońce. Powinni więc unikać bezpośredniego promieniowania słonecznego. Podczas opalania obowiązuje kilka zasad: nie powinno się opalać w

Re: Dziwne - wysypka widoczna tylko na powietrzu

Moja córeczka dostaje takich plamek na nosku jak wyjdziemy na spacer, jest alergiczką. Może to nadwrażliwość na słońce?

Aniulka

Nie zadręczaj się myślami, nie przez Ciebie synek nie oddychał po porodzie, moja córeczka też urodziła się w zamartwicy, sina, tez caly czas siebie obwiniałam, ale potem w mojej rodzinie pojawiła się pani goinekolog i w prywatnej rozmowie na którejś imprezie rodzinnej powiedziała, że bardzo

Re: bąble jak po oparzeniu pokrzywą- co to????

Jezeli pojawiają się i znikają, to może to być nadwrażliwość lub uczulenie na słońce (promienie UV), córka tak miała, lub reakcja na krem z filtrem, znajome dzieci tak miały :)