wyszukiwanie zaawansowane
9 wyników w czasie 1 525 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wpływ szczepień na operację usunięcia zaćmy

Witam, ja mam synka z oczopląsem, nadwzrocznością i z wyraźną nadwrażliwością na słońce/mocne światło. Ponieważ dziecko nie ma postawionej diagnozy razem z mężem też zdecydowaliśmy się na razie go nie szczepić. Ciągle szukamy przyczyny tej nadwrażliwości, która powoduje, że dziecko nie widzi na

Re: Fotochromy

Moja córka nie nosi fotochromów. Ma dobre okulary przeciwsłoneczne, ale używała ich tylko w bardzo ostrym słońcu, będąc na wakacjach. Na słońce w naszym kraju wystarczy czapka z daszkiem i zasłonka na szybę w samochodzie. Chcemy jej kupić teraz progresywne przeciwsłoneczne z korekcją (nie

Re: Filtry słoneczne i makijaż

względów. Filtry w przypadku złuszczaczy, jak u autorki wątku, to inna sprawa, w takiej sytuacji sama bym grzecznie filtrowała. Ale ja nic takiego nigdy nie stosowałam, jestem zdrowa, mam jasną cerę, ale nie mam żadnej nadwrażliwości na słońce, więc chyba niepotrzebnie funduje sobie taki wampirzy tryb

Re: Filtry słoneczne i makijaż

pinupgirl_dg napisała: > Filtry w przypadku złuszczaczy, jak u autorki wątku, to inna sprawa, w takiej s > ytuacji sama bym grzecznie filtrowała. Ale ja nic takiego nigdy nie stosowałam, > jestem zdrowa, mam jasną cerę, ale nie mam żadnej nadwrażliwości na słońce, wi > ęc

Re: zamykam się w sobie :-(

jak opętany przy wyjściu na dwór bo jak się potem okazało - ma nadwrażliwość na słońce- kupiłam mu okulary słoneczne i jest spokój. Nie siedź w domu bo oszalejesz. Ja powiedziałam koleżankom, że mały jest chory i histeria to norma i pytałam czy chcą z nami iść , szły chętnie. Poza tym zdrowe dzieci

Zdjęcia:

Re: Jak się mają starsi (o rok) alergicy...

kocia_stronka.republika.pl/alergia.html prawie nic już nie zostało :) Jedynie lekkie uczulenie na mleko krowie, nie może go pić ale i tak by nie dostawał bo nie uważam go za najzdrowszy składnik w diecie dziecka. Ilości w ciastach, naleśnikach przechodzą bez śladu. Poza tym Przemek je wszystko. I robi wszystko :) Biega po słońcu

Re: Oczopląs - dalsze szukanie przyczyny

. Odnośnie nadwrażliwości Alana na światło/słońce i naszych podejrzeń, że ma achromatopsję nie bardzo chciała nam coś tutaj doradzić i jakby "uciekała" od tematu. Fajnie, że udało Wam się zbadać i Lenkę, i Igorka. Przynajmniej będziesz spokojna, że mimo wady dzieci widzą i dobrze funkcjonują, i rozwijają

autystyczna integracja (początek wątku)

szczęsliwe , i ja tez nie jestem najsczęsliwszym pedagogiem specjalnym pod słońcem. Codziennie klnę na system, ale nie szukam innej roboty , ślepo wierzac że pewnego dnia przyjdę do pracy a ich tam nie będzie. Bedzie za to kartka:" przepraszamy, pomyliliśmy sie, stworzyliśmy dodatkowy odział w 100

Re: Zdolności ezoteryczne w horoskopie

, zwłaszcza jeśli jest tam Ascendent. Znaczenie planet w tym względzie i aspekty: - ludzie z "silnym" Plutonem dostrzegają to wszystko, co głęboko ukryte, mają dużą wrażliwość na myśli i uczucia innych, -Słońce w 12 domu w kon. z Plutonem – ogromna intuicja, predyspozycje medialne -Uran w 12 domu