wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 288 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Video z rejsu na Giftun - uwaga na firme DAHA

plus 30-60 minut darmowych dodatków c/ film jest montowany profesjonalnie, z napisami i podkładem muzycznym d/ sprzedaż filmu odbywa się po pokazie całości organizowanym jeszcze na statku, w drodze do portu" my nurkowaliśmy z Divers Internatinal i kamera była cyfrowa, co jest nagrane z naszego

Al Diwan Sharm sierpień 2006 relacja z pobytu cz.4

taśmy czy włożenie do luku bagażowego w autobusie należy dać jakiegoś drobnego pieniądza. +++++++++++++++ Film Przez dwa tygodnie nakręciłem około 4,5 godziny materiału, z którego powstały dwa filmy- jeden dla nas bardziej osobisty oraz drugi na którym pokazałem najciekawsze momenty naszych

Re: Al Diwan Sharm sierpień 2006 relacja z pobytu

taśmy czy włożenie do luku bagażowego w autobusie należy dać jakiegoś drobnego pieniądza. +++++++++++++++ Film Przez dwa tygodnie nakręciłem około 4,5 godziny materiału, z którego powstały dwa filmy- jeden dla nas bardziej osobisty oraz drugi na którym pokazałem najciekawsze momenty naszych

Zdjęcia:

Re: Egipt+Izrael(Triada)byłem,opowiem,najwyzej za

Wiadomości ,nazwijmy ogólne,aczkowiek przydatne. KLIMAT Jerozolima położona jest na wysokości 700 m n.p.m.Podobnie jak nasze Zakopane.Powietrze jest suche,wieczorami chłodno.Temperatura pod koniec maja w dzień około 25st C.,wieczorem spadała do 15 st.C.Wiał też silny wiatr.W dzień,kiedy było