wyszukiwanie zaawansowane
10 wyników w czasie 2 211 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Linux

pomiędzy portem, a modemem. Następnie proponuję zrobić linka o nazwie "modem" do naszego portu. Takie posunięcie z pewnością ułatwi na życie: ln -s /dev/cua1 /dev/modem Potem uruchom minicom''a, aby przetestować, czy aby wszystkie kabelki są na swoich miejscach i

PAP czyli PAPuga (początek wątku)

-Span 2-4 w nocy) pokazywala te sceny tak jak i wiele innych. A to co mi utkwilo w pamieci z wiadomosci jawnych w godzinach szczytowych to reklamy krwistych befsztykow z Steak-House w przerywniku z pokojowych bombardowan. Rysy@nasza.org (c)

-Span 2-4 w nocy) pokazywala te sceny tak jak i wiele innych. A to co mi utkwilo w pamieci z wiadomosci jawnych w godzinach szczytowych to reklamy krwistych befsztykow z Steak-House w przerywniku z pokojowych bombardowan. Rysy@nasza.org (c)

Zdjęcia:

Czwarte podsumowanie wynikow !!!!

nasza goraca 179-tka! 1. ( 9 , 310 ) Mis 2. ( 9 , 277 ) Lot nad kukulczym gniazdem 3. ( 8 , 277 ) Rejs 4. ( 8 , 233 ) Czas Apokalipsy 5. ( 8 , 220 ) Pulp Fiction 6. ( 7 , 264 ) Ojciec chrzestny 7. ( 7 , 250 ) Odyseja kosmiczna 2001 8. ( 7 , 220 ) Lowca jeleni 9. ( 7 , 217 ) Noz w

Trzecie wyniki !!!

. Tylko w ten sposob moga poprawic swoja pozycje na naszej liscie. :) A oto i rzeczona lista: 1. ( 9 , 310 ) Mis 2. ( 6 , 228 ) Ojciec chrzestny 3. ( 6 , 210 ) Odyseja kosmiczna 2001 4. ( 6 , 207 ) Noz w wodzie 5. ( 6 , 194 ) Lot nad kukulczym gniazdem 6. ( 6 , 187 ) Lowca jeleni 7

Re: używane samochody w Polsce-wyniki badań technicznych !!!!

nie ma. > A jeżeli nasz kochany rząd tak dba o nasze zdrowie to niech wprowadzi zakaz > sprzedaży papierosów i wódy: przez nie ginie rocznie więcej Polaków niż w > wypadkach, których przyczyną jest zły stan techniczny auta! Czyli wniosek jest taki. Jezdzijmy samochodami ze zlym

Re: używane samochody w Polsce-wyniki badań technicznych !!!!

i drzwiami kierowcy. Sorki ale wolałbym kupić to Mondeo niż DU lanosa, czy fiata (chyba UNO, albo S.C.). A co dawania w łapę to i tak to będzie funkcjonowało w Polsce: mamy to po prostu we krwi! A jeżeli nasz kochany rząd tak dba o nasze zdrowie to niech wprowadzi zakaz sprzedaży