wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 332 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

List z wojska.

. Zawsze i o każdy porze! Powiedzcie mojemu Zdziśkowi, że jedynie śniadania dajo tu trochę śmieszne, nazywajo je europejskim. Oj cinko się musi w tej Europie prząść, cinko... Jedno jajeczko, parę plasterków szynki i serka. Do tego jakieś ziarenka, co to by ich nawet nasze kury nie ruszyły, z

Re: ponoć moje jest - ?

owocoskala napisała: > U nas obecnie jest obowiązek szkolny od 6 lat, a do tej pory był od 7. W NYC tez obowiazek nauczania jest od 6 lat,bo do pre-K i Kindergarten nie musisz wysylac dziecka,ale ja chcialem,zeby moje chodzily. Nie bylo nawet miejsca dla wszystkich dzieci i musialy

Imperium Romanum.Crisis of the Third Century.

przemawiaja,bo najwyzsza cywilizacja j > est w dosc chlodnym i zmiennym klimacie. > > Ale jednak nie na sacharze, tylko akurat w ZMIENNYM i chłodnym. Zle okreslilem klimat europejski,gdzie wystepuja 4 pory roku? Na Hawajach i Kubie klimat jest jednostajnie(nudno) cieply,a cywilizacja

Zdjęcia:

Czy Chiny maja szanse na mocarstwowosc ? (początek wątku)

Chiny w swoje szeregi,a rosyjskie bagienko tam sie do tej pory nie moze dostac. Slyszales chyba o ochronie wlasnosci prywatnej przez WTO ? > Jedyne panstwo na swiecie gdzie za kradziez dokonuje > sie wyroki smierci. A dlaczego ? Bo jak poluzuje sie terror to ateistyczny > motloch

Re: Do agakacper23 Oplata za usluge.

0golone_jajka napisał: > ale to jakaś Twoja własna religia? Bo z katolicyzmem to nie ma nic wspólnego Ty do tej pory rozmyslasz,ze wiara to lezenie plackiem przed oltarzem i obcykanie biblii na wyrywki na pamiec oraz oczywiscie tysiace doll wydatkow na komunie itd. W miedzyczasie

Re: Kim maja byc wasze dzieci? Tenis!

sredniej bylo dwoch chlopakow,ktorzy grali w pilke w 3 lidze.Jeden w Polonii W-wa ,a drugi w Warszawiance. Z tym ktory gral w Polonii,a pozniej Legii do tej pory sie kumpluje,bo mieszka w Toronto.Dzwoni do mnie co najmniej raz w miesiacu. Trzeba byc po prostu bardzo dobrym fizycznie i z tym sie

Intelektualisci vs biznesmeni.Babska logika i czar

?????????? Moze polskie studentki sa racistkami i wola czarnych? Ja bym sie spytal tej cnotliwej co sie zarazila od Simona,dlaczego nie wybrala sobie na ta dziejowa chwile bialego kolegi z sasiedztwa? Bede zgadywal.Babska logika jest jak do tej pory czarna magia dla bialego czlowieka.

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.