wyszukiwanie zaawansowane
955 wyników w czasie 498 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nie przyjęli ślubowania

Kukiz porze likwidację trybunału, razem mają 276. PSL może poprzeć 18. Ile jeszcze trzeba? 13, no weźmy 20, bo senat też musi mieć 2/3, ale jako zgromadzenie narodowe. Myślisz, że 20 osób z P0 nie poprze? -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd

Re: NIe były większe!

Tępy lemingu. W 1992 roku też było rekordowo ciepło, być może te rekordy różniły się o dziesiąte części stopnia, jednak długotrwałość suszy i upałów wtedy a dziś jest bez porównania inna na korzyść dla przyrody obecnego czasu. Daliście plamę nieznaną od czasów PRL. Pora podkulić ogon i zejść ze

Re: To trzeba było rzadzić jak mogliscie, zamiast

Wy już pokazaliście co potraficie. Pora zakończyć ten cyrk. XX stopień zasilania w lecie to totalna kompromitacja rządu. Gwóźdź do trumny. Ograniczenia uderzyły w wasz elektorat bo w przedsiębiorców. Bardzo dobrze, może przejrzą na oczy. PS. Czy XX stopień wprowadzono m.in. w Czechach, Słowacji

Re: ale nuda.....

I ta też: https://www.youtube.com/watch?v=xbVnYEXasjU;;xbVnYEXasjU;;http://i.ytimg.com/vi/UKY3scPIMd8/default.jpg;;https://youtube.com/devicesupport -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora

Re: ale nuda.....

Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Zdjęcia:

Re: Komorowski łże o ilości emigrantów ?

Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: Komorowski łże o ilości emigrantów ?

rządziło PiS, PO czy SLD. To nie ma z tym nic wspólnego. -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: Rzeszów ulubionym miastem turystów. Jest rank

Dąbrowę Tarnowska, jednak oznaczeń brak. Dopiero przy samej autostradzie coś tam się pojawi. Osoba obca, bez nawigacji nie ma szans. -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26

Re: Komorowski jedzie numer na papieża

Znowu błąd językowy. Największa ilość telefonów. Powinna być największa liczba telefonów. -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: Zlikwidować przetargi !

Czy w Chinach jest zła jakość robót mimo braku tej całej urzędniczej otoczki? -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: PO udało się tylko jedno.

://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: radio amigo

nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: To miałoby dużą zaletę dla zwolenników Kukiza

do kożucha jak mniejszość niemiecka. -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: PiSiory właśnie robią z Kukiza użytecznego

lokalna opcja to niech ona wchodzi. Do tego nie potrzeba zmiany konstytucji. -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Re: Propozycja pytań na debatę

Czy podpisze zakaz handlu w każdą niedzielę, tak jak to ma miejsce obecnie w 13 dni roku. -- http://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

Propozycja pytań na debatę (początek wątku)

://www.kamery-rzeszow.pl/index.php/kamery/kamera-rynek-rzeszow Rzeszów - stąd nadaję Jestem w 100% za Januszem Korwinem Mikke. Pora na rozpieprzenie 26 letniego układu.

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.