wyszukiwanie zaawansowane
759 wyników w czasie 1 243 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Przyszłość już tu (przynajmniej częściowo) jest. (początek wątku)

w rowie Sprinterem po tym, jak wpadłem w lekki uślizg tyłu na oblodzonym zakręcie. Skontrowałem w porę i wszystko wydawało się być na dobrej drodze, aż do momentu, w którym komputer zdecydował się zareagować i "naprostował" mi tor jazdy. Naprostował idealnie, nie mam żadnych obiekcji, tylko nie

Re: Ciekawa sprawa z Szydło.

Jeśli faktycznie są szkoleni, to są szkoleni wyjątkowo kiepsko. Widziałem ze dwa razy kolumnę wiozącą królową. Tam wszystko chodzi jak w zegareczku, tam nie ma miejsca na jakiekolwiek łuty szczęścia. A tu zapierdalają, zakładając, że inni uciekną w porę z drogi... -- Já mám moc rád, když tak

Re: Uważajcie na zimę.

Taka niepozorna pora roku kładąca na łopatki Armię Amerykańską :) (Są w Polsce od kilku dni, już rozwalili terenówkę i położyli do rowu ciężarówkę pełną pocisków ;-) ) -- orynski.eu/

Zdjęcia:

Re: Pralka na 7 lat chyba, ze sie da złamać soft

nie używam a drukuję coś sporadycznie. To było jakoś w 2009 czy 2010 bodajże, przeleciałem przez ten czas kilka kartridży tonera (to jest laserowa drukarka) i nie mam z nią żadnych problemów fizycznych. Więc może najwyższa pora, żeby spopularyzować hakerskie softy także do innych urządzeń

Krótka kariera orysia w korporacji CIĄG DALSZY :-)

to może pora by była "zacząć robić karierę". Ale to doświadczenie przekonało mnie o jednym: skoro przez pół życia pracowałem sobie w prostych i przyjemnych pracach, na wszystko mi starczało i byłem szczęśliwy, to dlaczegoby to nie miało działać przez kolejne pół życia? Bo wiecie co? Te kilka

Krótka kariera orysia w korporacji :) (początek wątku)

miesiące zaczepiłem się na zastępstwo w zaprzyjaźnionej firmie transportowej a potem stwierdziłem, ze może jak mam te 36 lat to by była pora jakąś karierę porobić. Moja dziewczyna, która pracę biurową lubi, zaproponowała, że spróbuje wkręcić mnie do swojej pracy. Firma zajmuje się przebudową i

Byłem dzisiaj na przejażdżce czajnikiem :) (początek wątku)

były kopalnie ołowiu przez pierwsze 40 lat XX wieku. Potem ją zamknęli. W latach osiemdziesiatych grupa pasjonatów postanowiła położyć na fragmencie dawnego torowiska kolejkę wąskotorową. No i od tej pory można sobie w weekendy za śmieszne grosze jeździć te dwa kilometry w tę i we wtę. Brzmi

Re: Edek to ma czasem rację ;)

. A ona ma jeszcze inne źródła. Naprawdę myślisz, ze to taki masowy problem? Z mojego doświadczenia w Polsce więcej dróg jest pokrytych na nawigacji pokazywaniem dozwolonej prędkości niż w Szkockich HIghlands (przy czym zaznaczam, że nawigacje nie radzą sobie z prędkościami zależnymi od pory doby

Re: Chyba nie wytrzymam i podzielę się ........

Taka pozycja jest naprawdę zdrowa i wygodna. Ja kiedyś miałem pewne przejściowe problemy i lekarz mi zalecił korzystanie z takiego podnóżka dla dzieci jak w Ikei można kupić. Od tej pory go mam i stale uzywam, bez niego to nie sranie! :) -- Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na kvadrát.

Re: Taka ciekawostka.

wystepują. Nie rozrastają się tu na wiosnę krzaki, uderzone lusterkami znaki nie przestawiają się na pozycję "wzdłuż drogi"... :) Żartujesz? ............... A jak nie zobaczysz w porę znaku STOP? No to wtedy będzie wypadek. Dlatego trzeba się zawsze poruszać w oparciu o zasadę ograniczonego zaufania

Re: orkiestra

Z danych szczątkowych wynika, że WOŚP uzbierało jak na razie więcej niż rok temu o tej samej porze. Ale to nic w porównaniu z tym, ile w tym roku prawica nie dała na WOŚP :) -- Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na kvadrát.

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.