wyszukiwanie zaawansowane
56 411 wyników w czasie 14 535 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szampan - najwyższa pora wyjąć z lodówki

I przygotować się - jesze dwie minuty...

Szampan - jak serwować i jak pić (początek wątku)

Powinien być odpowiednio schłodzony, przechylony pod odpowiednim kątem i nalany do odpowiednich kieliszków... Szampana można pić do wszystkiego i o każdej porze - rano i po południu, kiedy tylko przyjdzie nam ochota. Nawet w nocy. Najlepszy szampan ma od trzech do pięciu lat. To wyjątek

Re: WYJAZD Z KRAJU CZ. III

Dzieki Kasiu za zyczenia i wzajemnie wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzacym roku, u mnie prawie juz 12 godzin temu witalam nadejscie nowego roku, u ciebie za pare min, nich Ci sie szczesci :) Wszystkim innym ktorzy do tej pory tylko czytali a teraz postanowili cos napisac, dziekuje z

Re: cos sie konczy a cos zaczyna :) Happy New Yea

poznalam, Zycze aby Wasze marzenia sie spelnily, abysce tak samo optymistycznie patrzyli na swiat i ludzi jak to do tej pory to robiliscie, abysmy wszyscy mogli znalezc zyczliwych ludzi na okolo nas i abysmy my byli zyczliwi dla wszystkich. Zycze Wam wszystkim rowniez otwartosci i szczerosci, bo

Re: Bilans

glonik napisała: > Początek roku aż do września - koszmar (zdrowie, i pożegnanie z życiem > uczuciowym). A dziś? Dziś mi słoneczko świeci, mimo późnej pory. Nie muszę się > na tamten świat wybierać i .....na psa urok....jest ten KTOŚ. I...."chwilo > trwaj, jesteś piękna

Re: Bilans

Początek roku aż do września - koszmar (zdrowie, i pożegnanie z życiem uczuciowym). A dziś? Dziś mi słoneczko świeci, mimo późnej pory. Nie muszę się na tamten świat wybierać i .....na psa urok....jest ten KTOŚ. I...."chwilo trwaj, jesteś piękna". A ktoś zapyta, co robię o tej porze przy

Zdjęcia:

Rok ZONY Prokocimia, hehe

podoba mi sie. sam bede trzymal kciuki. wiem, wiem czas leci. juz pora na mnie, na zalozenie rodziny. nowy roku sluchaj!!!!!!!!!!!! pozdrawiam droga Rito i Szczesliwego Nowego Roku 2004 Rafal

Re: prokocim tu byl, Olsztyn rowniez...

witamy olsztyn tak a propos bossowomanagerowie obdarowali mnie dzisiaj czekoladkami i buteleczkami, nawet belweder dostalem. moj bezposredni boss poszedl do jakiegos sklepu ze potrzebuje koniecznie polskiej wodki, sprzedali mu belweder. bedziem testowac jak przyjdzie pora. -- Raf

Szopka Noworoczna Anno Domini 2004 (początek wątku)

skibkę chleba z pańskiego stoła. Rozkazem dla was moja wola. A gdy kto stanie Galantem. Obwołan będzie palantem. Bo wiedzieć musisz narodzie płochy, Że nie pora na fochy. Jam namaszczon z woli ludu, Rządzę grodem i powiatem. Dla motłochu mam igrzyska, Purpuratom dam grodziska, I tak rok za

Re:Ludzie czy Wy rozumiecie co sie do Was pisze?

gini napisała: > Dzieciom raz skrzywdzonym przez los nalezy zapewnic RODZINE NORMALNA. > Zlozona z matki i ojca . > Jak do tej pory to model dwoch tatusiow do rodzin normalnych nie nalezy. > Podawanie przykladow patologii to idiotyzm, bo wlasnie patologicznym rodzinom >

Re:Ludzie czy Wy rozumiecie co sie do Was pisze?

Dzieciom raz skrzywdzonym przez los nalezy zapewnic RODZINE NORMALNA. Zlozona z matki i ojca . Jak do tej pory to model dwoch tatusiow do rodzin normalnych nie nalezy. Podawanie przykladow patologii to idiotyzm, bo wlasnie patologicznym rodzinom dzieci sie odbiera. Zycie dziecka to nie tylko

Sylwester inny niż wszystkie w TOK FM (początek wątku)

Z Marcinem Wojciechowskim, wierni słuchacze starego Tok Fm mają okazję zadzwonić do radia jak kiedyś, troszkę słucham, ale to nie to, może nie ta pora, może nie ten prowadzący, może...

Re: Jeeeeeeeeeeeest, polnoc...Dosiego!

To tak zawczasu, gdybym nie byla wstanie o rzeczywistej porze, a po drugie jestem w zajezdzie i dzieki uprzejmosci obslugi moge skorzystac z internetu, nie maja niestety polskich ogonkow, wiec to moja pisanina jest jakas taka bezplciowa, albo....dlaczego widze dwa monitoryy...byl tylko jeden

Re: biopaliwa - co w koncu?

Moim skromnym zdaniem,to o wiele większym zagrożeniem dla naszych aut nie są > biodatki,ale cała inna "padaczka" pakowana do tej pory.Cała nadzieja w tym,że > wejdzie w życie skuteczna kontrola jakości lub TK stwierdzi,że ustawa nie jest > zgodna z konstytucją Kyglo, nie jestes

Re: biopaliwa - co w koncu?

rafineriach dodawano nawet do 5%(tak przynajmniej wynika z wypowiedzi faciów z RG i Orlenu). Moim skromnym zdaniem,to o wiele większym zagrożeniem dla naszych aut nie są biodatki,ale cała inna "padaczka" pakowana do tej pory.Cała nadzieja w tym,że wejdzie w życie skuteczna kontrola jakości lub TK

Re: Ten wątek ma wpisów =

Kiedyś lubiłem tą niewidzialną granicę,umowną jedynie w/g naszego kalendarza.Była to zawsze jedyna pora,kiedy na prywatkach spotykało się całe znane i nieznane towarzystwo.Lecą kolejne kartki z kalendarza,lecą te umowne latka,starszym się staję.Na szczęście jedynie metrykalnie.:)Nowe wyzwania nas

Re: Dłuuugie zdanie :)

Wszyscy bierzemy udzial, a pozniej o jednej porze piszemy ilosc swoich bledow hehe i co Wy na to? :-)

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.