45 wyników w czasie 9 849 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy admin tego forum identyfikuje się...

twój bełkot gilowy jest dla mnie niezrozumiały . znajdź w swoim domu bez klamek tłumacza ;0) czuj sruch świrku :)

Re: Odstąpię bar KEBAB

ptasi móżdżku ,jesteś idiotą ,jaki się durny urodziłeś tak głupi umrzesz . na brzózce zapewnie ze względów sentymentalnych :) Robisz tu na tym forum za wyjątkowego kretyna razem z biedną chorą psychicznie obcy .czuj sruch debilu.

Re: gilkowy dziadek

oho ,gilowy dziadzio się zdenerwował ;) ciśnienie sobie zbadaj staruszku :) i nie zapomnij się pomodlić przed snem pod obrazkiem głupka macierewicza i kłamczyńskiego ;) czuj sruch staruch ! szkoda na ciebie głupku czasu.

Re: gilkowy dziadek

ale ciebie to staruszku nie dotyczy prawda ? samochodu nie masz tylko rower to siedź cicho i pisz o cenach biletów tramwajowych :) A, i o brzózce ,bo to zawsze jest zabawne w twoim wykonaniu :) czuj sruch staruch !

Re: jezus ch. i rozalia celiakia

tobie gilek też zdrowia życzę z tym ,że twoje zdrowie psychiczne jest już nie do odratowania .ojczulek grzyb wyssał ci móżdżek i tam teraz wiatr hula i troska o suchy pampers nazajutrz ;) czuj sruch staruszku :)

Zdjęcia:

Re:gilo rozmydla wątki na Forum GW

pociesz się gilowy,ciebie nie ma z czego okraść :) Ze starego roweru ? z biletu na tramwaj ?? :)) czuj sruch !

Re: gilowy

głupi ptoku gilku :) Moje slowa nie były skierowane w żaden sposób do ciebie . Nie myśl sobie ,że jestes dla mnie partnerem do dyskusji :) Tak sie toba tylko bawię jak mam za dużo czasu :)) Czuj sruch !

Re: GW ma ogromne zasługi

połóż sie gilkowy na trawce pod jakąkolwiek brzózką krzyżem ,otocz się zniczami w ilości 96 plus znicz za uśmierconego za życia siebie samego -gilkowego debilka i brawo brawo :))) sam ci tam odpalę coś tam :) czuj sruch gilowy :)

Re:Forum ZDYCHA przez nawiedzonych-obcy gilka

głupku gilku pisuarowy . jeszc ze raz . ZGINĘLI w katastrofie ,a nie zostali UŚMIERCENI. Chociaz ja uwazam osobiście ,że do "usmiercenia " ,do tej katastrofy przyczyniły sie dwa małe kaczory . i koniec i kropka . czuj sruch i 9 X wykopujemy kartofla .

Re: gilowy..

nawiedzony stary moherowy doopku ,kup sobie te 96 zniczy i odpal pod byle jaką brzózką , to ci może ulży pampersiku . Tylko znicze kosztują . Możesz już teraz z beretem zająć stanowisko pod kościołem i coś tam wyżebrać . Może ci nawet zostanie na bułkę z masłem ? Czuj sruch boroczku.

Re: gilowy..

chyba ci ciśnienie starcze wzrosło ,co jest w twoim wieku b. niebezpieczne . I choć tak bardzo znasz się na pampersach z racji codziennego użytkowania ,uważaj ,bo ten pampersik ci może nie wytrzymać ;) I z brzózki wypadnie nie daj boże to całe gooowno, którym jestes przepełniony . Czuj sruch

Re: Gilu, Gościu i inni pisuarzy

ty się głupi ptoku sam uśmierciłeś już za życia . a jak tam wibratorek ? /bo dla kurdupelka gilka wibrator za duży ;)/ gut in der Haden liegen ?? I Appetit :) czuj sruch boroczku :)

Re: Gilu, Gościu i inni pisuarzy

tak powiedział oto zatkany wibratorami gilowy złamany spod brzózki :)) licho mu nie śpi i biedaczyna wibratorem od koleżanki ciotki co to stanowią jedno ciało ,bije śmietankę do kawy :) /tylko bez podtekstów :) /amen i czuj sruch :))))) ....... pięknie wyglądaja zdeptane pisiorki ;)

szampański wieczór :) (początek wątku)

kaczorek 1.50 znowu dostał PO dziobie :))) który to już raz ???? :))) gilowe harcki czuj sruch :) :)))))))))))))))

Re: wybory do parlamentu 2011

wszyscy byli ministrowie MSZ /oprócz pisowej kukły Szkoda Fatygi / stwierdzili , że kaczorek mały szkodzi Polsce . Coś wam to mówi ciemna maso co wszystko kupuje ? darmowe-weekendy-w Wiśle -gilowy ,chora obcy , stetryczały harcku ? czuj sruch :(

Re: wybory do parlamentu 2011

I czuj sruch trollu gilowy ,byłbym zapomniał ;)

1 2 3 4