5 wyników w czasie 183 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mgła!

W chórze. Jest taka dziwna prawidłowość, że osobnik ze słuchem śpiewa czysto w towarzystwie, nawet jeżeli solo żadną miarą mu nie wyjdzie nic poza wlazkotkiem.

Re: Mgła!

Zapewniam Cię, że kiedy JA śpiewam, to nikt nie jest w stanie mi przypisać PCI. Taki organ wokalny, a poza tym słuchający musi się skupić na wychwytywaniu melodii. Jestem zywym dowodem, że słuch absolutny i świetna pamięć muzyczna nijak się nie przekładają na dar wykowawstwa paszczą.

a co ty wiesz o przepraszaniu...

Skoro brak ci podstawowej wrażliwości jęzkowej ? "Przepraszomania" to potworek, aż w uszach zgrzyta. Ostatecznie mogłaby być "przeprosinomania" lub ostatecznie "przepraszaniomania", ale najwyraźniej twój słuch na polszczyznę dorównuje wrażliwości ogólnej. Właśnie przeszłaś u mnie na listę

Re: A może tak :

Czy to ważne, skąd się jakieś powiedzenie wzięło ? Ważne, jak jest używane. A jak używa go hic et nunc na przykład Losiu4, to ja słyszę bezbłędnie. Mam bardzo czułe ucho i absolutny słuch - na klawiaturę (nie tylko muzyczną) także. Małe westchnienie a parte : ...a kiedyś ostrzegano mnie, że

Zdjęcia:

OK, Anwad. Dam Ci pole do popisu

zginęli wszyscy i że już godzinę przed spodziewanym lądowaniem na miejscu panowała gęsta mgła. Popatrz, jak Twój misjonarski upór popłaca. Zamieniam się w słuch.