5 wyników w czasie 188 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czytane w grudniu

!) zatytułowany "propos torcheculatifs", gdyby autor żył w późniejszych wiekach. Bo w oryginale nic nie ma ani o gazetach w kwadraciki pociętych, ani o rolkach marszczonych... A co do zapamiętywania : ja tak zapamiętuję ze słuchu. Od młodzieńczych lat zaczęłam walkę o to, żeby nie zapamiętywać tekstów

Re: zimorodek

www.youtube.com/watch?v=I8Ezf9vA2_g No właśnie to Gat nucił, ale nic dziwnego, że nikt nie rozpoznał. Gat nie umie śpiewać :( Gat ma świetny słuch, ale możliwości wykonawcze jak mróz (poniżej zera). Dlatemu

Re: Temu sierpniu mówimy dzień dobry!

fałszuję. Rozziew między moim słuchem muzycznym a tym, co sama potrafię wyprodukować, jest naprawdę zawrotny. Chowam się więc z tym śpiewem za innymi decybelami nie tylko ze względu na uszkodzenie strun głosowych, spowodowane przez tego na "r". Wcześniej mogłam śpiewać czysto, ale za kimś, kto nadaje ton

Zdjęcia:

Re: Wzrokowo, słuchowo

jak na osobnika swojego gatunku - bardzo czuły. Tak, właśnie tak. Z książek wychodzą do mnie ruchome postaci i ruchome pejzaże. Las szumi, a szalet Laury pachnie iglakami i tarcicą. e >. Słuch jest na szarym końcu - co paradoksalnie > nie kłóci się z faktem, że jestem dość

Re: O la la O la e!

Ten mały chudy ma przynajmniej wyczucie rytmu, choć brak mu i głosu, i słuchu. Ten grubasek nawet rytmu nie czuje. Czy w polskich szkołach uczy się muzyki choćby w minimalnym zakresie ? Na tyle, żeby młody człowiek sam siebie potrafił usłyszeć i ocenić ?