38 wyników w czasie 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Jestem usatysfakcjonowany (początek wątku)

wybór mi przypadł do gustu. W sumie dzięki prof. Skarżyńskiemu moja córka ma możliwość rozwoju takiego jak dzieciaki bez dysfunkcji słuchu. Dziięki jego uporowi, medialności i walce z systemem otworzyły się zupełnie nowe możliwości. -- Ręce opadają do kostek jak mawia Szymuś Prostaczek

Re: Nasi w UK to jednak głupi są.

tylko na czarno. Wreszcie w pewnym momencie koleś zniknął, nikt nie wiedział co się działo, podejrzenia że "kuruje się w sanatorium" ;) Jakieś 2 lata temu zaczęły krążyć słuchy że jest na Wyspach, pracuje legalnie i jest zadowolony, wracać nie zamierza. Kumpel (nasz wspólny) poszukując pracy

Re: druga operacja..

Hmmmmm, a to ciekawostka... Pola przed drugą operacją miała tomografie mając już jeden implant. I co ciekawe mając do czynienia z różnymi lekarzami nie tylko w tematyce słuchu nie zetknąłem sie jeszcze z tym że ktokowliek zarzucił mi ze własne dziecko na smierć lub poważne komplikacje narażam

Zdjęcia:

Re: Drugi Implant Slimakowy ,czy warto?

straciła słuch, nie wpadłem na to zeby się zapytać) dopiero otrzymując implant poczuła różnicę między zwykłym aparatem a implantem na korzyść implantu. Szanowna AW, rozumiem że możesz sie nie zgadzać z opinią że implant może być dobrym rozwiązaniem, rozumiem że nie chcesz go mieć (przynajmniej teraz

Re: Czy to jakieś zaburzenia czy jestem przewrażl

Przebadaj słuch to jedno. Drugie i to dosyć ważne skontaktuj sie z neurologiem, opisz wrazenia. Jeżeli coś wzbudzi zaniepokojenie naeurologa bedzie ciąg dalszy. U nas z młodym przy podobnych zachowaniach "wykluł" się autyzm (nie życzę Ci tego i nie chcę straszyć, ale wiedząc co i jak będzie wiadomo

Re: poczucie winy

znajomych dzieciatych dziećmi niesłyszącymi ale już trochę starszymi staramy się wyprodukować stronę dla rodziców dzieci z wadami słuchu żeby podzielić sie doświadczeniami, pokazać na własnym przykładzie co daje się zrobić, z czym są mniejsze lub większe problemy itp. Poczucie winy chyba dopadało

Re: Mutacja w genie GJB2

większa. Ale mimo radości z tego że nie ma problemów ze słuchem widzę że są z nim inne problemy. I to właśnie traktuję jako wynik gry w ruletkę-zaryzykowalismy, to co było w jakimś stopniu prawdopodobne nie spełniło się, ale mamy wynik z innym zestawem obaw. I przyjmuję go takim jaki jest starając się

Re: Mutacja w genie GJB2

genetyczne, zapytałem się czy sądzi czy mu życia starczy i czy ewentualnie będą w stanie wyeliminować. Decydując się na kolejne dziecko mieliśmy świadomość że może mieć problemy ze słuchem. Tak samo braliśmy pod uwagę jakiekolwiek inne możliwości niepowodzeń. Otoczenie niech nie mędrkuje bo nigdy nie

Re: tej pica!

bassooner napisał: > ja pewnie ubytki słuchu mam już straszne... siedzę przed perkusją, kotłami i bl > achą, ale o dziwo najbardziej po uszach daje http://pl.wikipedia.org/wiki/ > Cowbell cowbell Ubytki to zdaje się miałes w uzębienu i to na własne życzenie. I wybaczyć Ci

Re: tej pica!

Ogólnie ja mogę się wypowiadać w kwestii wad słuchu i działania w celu jak najlepszej ich "obsługi". Córka ma ze wszczepionych implantów ma gigantyczne korzyści, co do innych ich działań nic nie powiem. Jednak i w tej kwestii widzę pewne niedociągnięcia (sprawa rehabilitacji a dokładniej dostania

Re: Kajetany wizyta-operacja????

.01.2012 zadzwoniłem kiedy może być termin to zaprosili na następny dzień na 10:00 na konsultacje, jeść pozwolili do 7:00 potem do 9:00 tylko woda, po konsultacji młoda miała szybkie badanie słuchu bez implantu (pierwszego), zakwaterowanie i ok. 14:30 wylądowala na stole operacyjnym. Pobyt trwał łącznie z dniem

Re: Hałas w przedszkolu

lub właśnie ze strony jego "lepszego" ucha. Takie informacje powinny być w orzeczeniu o potrzebie kształcenia specjalnego (w naszym przynajmniej były). W poprzednim przedszkolu (integracyjnym które ponoć miało doświadczenie z dziećmi z wadami słuchu) jakoś tego nikomu nie można było przetłumaczyć

1 2 3 4