35 wyników w czasie 348 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: To też putinowska propaganda?

. > > > Pażywiom, uwidim. > > Ja nie jestem taki Kubuś Fatalista. Chcę pracować i żyć w pokoju. A dźwię > k pows > > tały podczas pobrzękiwania szabelką, razi mój słuch. > Zatem bądź usatysfakcjonowany. Zapewniam cię, że nowa żelazna kurtyna bardzo po > kojowi sprzyja (tak jak

Re: To też putinowska propaganda?

> Ale przedtem mieliśmy dynastię saską a polski król rezydował w Dreźnie. Wywalczyliśmy to mieczem? > Pażywiom, uwidim. Ja nie jestem taki Kubuś Fatalista. Chcę pracować i żyć w pokoju. A dźwięk powstały podczas pobrzękiwania szabelką, razi mój słuch.

Pchła po wyrwaniu ostatniej nogi

traci słuch. Wniosek równouprawniony. Mam w sprawie nauki sześciolatków mieszane uczucia: - wiele dzieci nie jest psychicznie przygotowanych do istotnej zmiany zachowań. - skrócenie dzieciństwa przy czekającym te dzieci wyścigu szczurów, również budzi mój niepokój.

Re: Syn jednakowoż też figuruje w bazie "Ludzie n

. ......................................................................................... Po wyrwaniu pchle ostatniej nogi i komendzie skacz, pchła nie skacze. Wniosek - po wyrwaniu ostatniej nogi pchła traci słuch.

Zdjęcia:

Re: Wszystkiego naj... prezesie K.!

Raz do ślepego szepnął głuchy: - Optymistyczne słyszę słuchy. A na to ślepy mu odwrzasnął - - Spoko. Ja widzę przyszłość jasną.

Re: Kto pamięta film "Ogniem i mieczem"...

99venus napisał: > tego to nie wiem ale zwróciłem uwagę (o ile słuch mnie nie myli),że Poroszenko > ani słowen nie odniósł się do entuzjastycznego (i bezmyslnego) poparcia Polski. > i znowu pewnie wyjdziemy na pożytecznych idiotów. Nie musimy wychodzić - jesteśmy.

Re: Dla zdrowia w Polsce powinna porządzić Lewica

> zących z, oględnie mówiąc, 'nieoptymalnych' środowisk rodzinnych. A pchła po wyrwaniu ostatniej nogi traci słuch. > Niestety, kmioty z SLD koło cywilizowanej europejskiej lewicy to nawet nie stały. Podobnie jak niektórzy forumowicze obok ludzi kulturalnych.

Re: Głupotą byłoby

tw_wielgus napisał: > Uffff odetchnę z prawdziwą ulgą bowiem doszły mnie słuchy, iż pokątnie zacząłeś > faworyzować imperialistyczną "Myszkę Miki". No i wyszedł z Ciebie aparatczyk z czasów głęboko niesłusznego ustroju.

Re: W Polsce może być gorzej niż w Egipcie.

Bez obrazy ale bardziej fałszywego i niemądrego tekstu dawno nie czytałem. PS - czy Ty masz kłopoty ze słuchem, że w każdym poście krzyczysz?

Re: "w komunie ludzie byli dla siebie RACZEJ dobr

erte2 napisał: > remez2 > Wzrok, słuch, smak, dotyk i węch są to podstawowe zmysły w jakie natura wyposaż > yła człowieka. Nie uzurpuję sobie prawa do ponadprzeciętnego wyczulenia wyczule > nia któregoś z nich, ale po prostu posiadam nos. Sprawny. I pamięć. Jeszcze niezłą

Re: Wiele wskazuje na to, że Platforma Obywatelsk

ogół byli "działacze p > artyjni" postawieni "na odcinek spóldzielczości". Głównie z PZPR, ale bywali te > ż aktywiści partii satelickich - SD czy ZSL. Różnica polega jedynie na tym, że teraz są z PO, PiS i PSL. ** Walka z PRL rozwija słuch, czujność, koordynację, szybkość i paranoję. To

1 2 3 4