128 wyników w czasie 267 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dzisio podwujny gyburtstag

hanys_hans napisał: > > Suchejcie Radio HAJER > bydoom pozdrowiynia dlo tych naszych solenizantoow... > > www.radio-hajer.eu/ > słuchom

Re: Umarl nagle kolejny wazny swiadek .

To która to już ofiara smoleńska ? Słuch zanikł o Wiktorze Baterze Wiktor Bater wiedział o katastrofie pod Smoleńskiem przed katastrofą www.youtube.com/watch?v=_96X6s2eRvI

Re: super sposób na hałaśliwych studentów _ lokat

zapominają. Sabbino, Pani wynalazek, nie jest nowością na rynku , nie trzeba przypominać staruszkom o głośnym nastawianiu Radia Maryji. One i tak to robią, bo ze względu na słuch muszą mieć głośno włączone radio. Znam lokatorów, którzy często się na takie właśnie staruszki skarżą, mimo, że lokatorzy nie

Zdjęcia:

Re: Se posmyndze troszka

Jeszcze Lana Lane słuchom, bo bardzo przyjemnie śpiewa. www.youtube.com/watch?v=CBIgb9-V-7c&feature=related

Re: moje ulubione kawałki c.d.

modni wśród studenckiego bractwa w tych czasach. Budkę Suflera poznałam z zaskoczenia. Kiedyś w kategorii młodzików na turnieju tenisowym doskonale zapowiadał się Tomek Zeliszewski z Tarnowa - dobrze grał chłopak, wysoko był klasyfikowany i nagle znikł. Nie grał już w turniejach, latka leciały, słuch o

Re: Jajca bez dioxinu

była. Zabrałam więc te zwierzęta i do rodziny wywiozłam i słuch o indykach zanikł. Ale kury, to co innego, kiedy chowa sie ich sporą ilość, to wiadomo, jak i króliki. Wiadomo po co się je hoduje. Tak jak karp na święta.

Re: Bawaria to wzór dla Śląska

pedofilów też słuch zaginął, podobnie jak o 36 milionach przeznaczonej na ten cel rezerwy

Zagłuchnuła na jeno łucho

zagłuchnąć - stracić słuch, przestać słyszeć Zagłuchnuła na jeno łucho.

Re:zagłuchnąć - stracić słuch

zagłuchnąć - stracić słuch, przestać słyszeć Naucziciel tak jó trzasnuł w głowa, że dicht zagłuchnuła na jeno łucho.

Re: Na FRO łoddajta sztyma

Dobrze godasz, jeno co możewa zrobzić ? Jo nic, tlo słuchom woju, ale jako kupka ludzi możeta działać. Tero bandó nowe wybory, możeta akcje wyborczo zrobić, swoich ludzi wystawić. Ziysz Ranf, mym możewa godać i mosz recht ale góra to góra, łóni sia z ludziami nie rachujó. Centra mniasta

1 2 3 4 5 6