161 wyników w czasie 367 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Bialorusini juz zajeli MARSA!!!

Ostatnio Europejczycy wybrali sie na Marsa. Ale jak tylko ich probnik wyladowal, to zaraz wszelki sluch o nim zaginal. Sa dwie mozliwosci: albo sprzet EAK byl do d..., albo, co bardziej prawdopodobne marsjanscy BIALORUSINI ukradli Beagle-2 zeby go na zlom sprzedac!

Re: GDZIE JEST SOKOL?

Odlecial na zime do cieplych krajow. Widziano go w przelocie nad Jerosolima. Potem sluch o nim zaginal. Jedni mowia, ze dostal kamieniem od palestynskiego chlopaka, inni widzieli jak zderzyl sie z izraelskim helikopterem. Zlosliwi powiadaja, ze to wszystko nie prawda; ze najadl sie koszernego

Re: dla porządku

Gość portalu: z daleka napisał(a): > bardzo to budujace o czym piszesz, szczegolnie to orle pioro mnie podbudowalo. > Wracajac jednak na ziemie chcialbym skomentowac inny fragment Twojej wypowiedz > i, mianowicie: > "dochodzą słuchy, że zarówno w Kanadzie, jak i w Australii

Re: dla porządku

bardzo to budujace o czym piszesz, szczegolnie to orle pioro mnie podbudowalo. Wracajac jednak na ziemie chcialbym skomentowac inny fragment Twojej wypowiedzi, mianowicie: "dochodzą słuchy, że zarówno w Kanadzie, jak i w Australii przebiega proces zwrotu społecznościom aborygenalnym

Zdjęcia:

tak, tak, to juz omawialismy...

go granic z 67. i co? sluch o abdallahu zaginal zdaje mi sie... a moglas dostac swoje uklady i zobowiazania...

CZY TEN PRZYPADEK TO POMAGANIE W LAMANIU PRAW CZ.:

Departamentu Stanu. Chodzą słuchy, że tegoroczne przymykanie oczu to nagroda za rolę Chin w przyciśnięciu Północnej Korei, by zgodziła się na rozmowy wielostronne w sprawie kryzysu nuklearnego. USA nalegały na rokowania z udziałem Chin, Korei Płd., Japonii, Rosji i Unii Europejskiej, a Phenian chciał

W czasie II wojny używano w górach muły...

ponieważ mogły nosić więcej niż osły. Niestety biedne zwierzęta pozbawiano słuchu (ogłuszano petardami), aby nie bały się ognia artyleryjskiego...

"Dritte" znaczy "trzeci" po niemiecku

Dritte Dame, Znalazłem, że "Dritte Raum" to coś muzycznego, istotnie. Niestety, ja mam tylko pierwszy stopien słuchu muzycznego, tzn. rozrózniam trafnie, kiedy grają, a kiedy nie grają. Poza tym, gram na organkach (mój popisowy numer to "Dixie", hymn Konfederacji, bardzo politically

USA (I GALAXY) ZDEMORALIZOWANE DNO. PORAZKA :(((((((((

administracji - ujawnił Reutersowi anonimowy rozmówca z kręgów waszyngtońskich. Ostatecznie zdanie Białego Domu przeważyło nad opinią Departamentu Stanu. Chodzą słuchy, że tegoroczne przymykanie oczu to nagroda za rolę Chin w przyciśnięciu Północnej Korei, by zgodziła się na rozmowy wielostronne w sprawie

Re: Bradzo kocham swój kraj, ale hasło:

masz problemy z uszami? Wloz sobie palec w odbytnice,a pozniej do lewego ucha,a pozniej do prawego,zobaczysz ze podziala,bedziesz mial sluch i wech jak moj pies.!!!

Bardzo wazna informacja !!! (początek wątku)

dla radia RTL francuska minister ochrony środowiska Roselyne Bachelot-Narquin Przedtem o sztucznym wspomaganiu słuchu prezydenta informowały francuska gazeta lekarska i tygodnik "L''Express". Chirac skończy 29 listopada 71 lat. Jego obecna, ostatnia już kadencja, upływa w 2007 roku.(PAP) dmi

1 2 3 4 5 6