9 wyników w czasie 448 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: gdyż jest to spryciarz....

herr7,nie badz smieszny.Jak to co ty piszesz,chociaz w 1/10 est prawdfa,to by po nim juz od dawno sluch zaginal.Zaden spryciaz,a tylko swoj czelowiek dla opluwania przez narod.

Re: Ja mam podstawowe pytanie.

Odpowiadam z opóźnieniem, bo nie zauważyłam tego wątku. Przepraszam. Wymawiamy tak jak piszemy, czyli . Nie wymawiamy . Oczywiście, zaraz ktoś się przyczepi, że ㅓ to nie ㅗ i tak rzeczywiście jest, ale trzeba doskonałego słuchu, miesięcy praktyki i samozaparcia, żeby w mowie te

Borrat - wróć!!!

wielkiego zatroskania losem rosyjskich staruszek z jakiejś tam wioski i pewnej rury. Dziennie sumiennie zakładał po kilka nowych wątków, a teraz słuch o nim kompletnie zaginął. Bez niego to forum robi się nudnawe, bowiem ile można się kopać ze śmierdzącym czosnkiem osłem stepowym w dodatku udającym

Zdjęcia:

Dzięki Walter

kameralnego grania,spiewania np w gronie przyjaciół. Znam rosyjski , ale odtwarzaniem słów "na słuch" prowdzi często do przekłamań- a to nie powinno miec miejsca. Dzięki jeszcze raz Pozdrawiam

doprawdy?

odnalazl (wprawdzie bez radia...) Natomiast 15 lat temu ukradziono mi w Warszawie nowiutkiego Renault Megane. Sluch po nim zaginal, a wolalbym, by bylo odwrotnie :) I dlatego do Rosji jade w tym roku 10-cio letnim rzechem Mam nadzieje, ze nie bedzie na niego chetnych.

Re: Stalin

Jak widze to na stare lata masz jeszcze dobry wzrok i sluch.

Re: a te linki do czego dowodza

a kto taki został odstrzelony? chyba tracę słuch i wzrok. nie słyszałem strzałów i nie widziałem krwi. -- felusiakjeden

Re: Najlepsze powiedzenie!

. Oczywiscie obaj panowie ta sama falszywa nute spiewaliby bedac za drutami Gitmo. Bo w obrywaniu po rujy "bez USA byloby ci gorzej - a nie lepiej", nie jotka, oki? Gdyby po was sluch zaniknal na dlugie lata to "bez USA byloby gorzej - a nie lepiej", nie jotka, oki?

Fernando Pessoa (początek wątku)

me all the dreams of the world. Wyspy Szczęśliwe Jaki głos przypływa w fal szumie I nie jest to morza głos? To głos kogoś, kto do nas przemawia Lecz, gdy nasłuchiwać, ucicha Dlatego, że wytężamy słuch. I tylko wtedy, gdy, na wpół śpiący, Bez świadomości słyszenia słyszymy, Że to