45 wyników w czasie 9 285 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

stalin był krótkowzroczny i miał słaby słuch

jak każdy w w jego wieku, mam znajomego 1968 rocznik, urodzony w kazachstanie o korzeniach niemieckich, on nie da złego słowa powiedzieć o stalinie. Jego ojciec tym bardziej nie.

Re: niepokojace wiesci z Rosji - dla Rusofobow

lubat napisał: > Wczoraj zastrzelono w Moskwie czeczeńskiego poetę Rusłana Achtachanowa. No i facet miał pecha, ale sam sobie winien. Jakby walczył z reżymem, to by cała "wolna" żurnalia rozdzierała pyski, że nawet kryzysu by nie było słychać. A tak, to minie tydzień, dwa, i wszelki słuch o

Re: niepokojace wiesci z Rosji - dla Rusofobow

Rusłana Achtachanowa. No i facet miał pecha, ale sam sobie winien. Jakby walczył z reżymem, to by cała "wolna" żurnalia rozdzierała pyski, że nawet kryzysu by nie było słychać. A tak, to minie tydzień, dwa, i wszelki słuch o nim zaginie

Re: Mistrzostwa swiata w...korupcji.

oczywiście jak zwykle z cyklistami. Chodzą słuchy, że dołączyli do nich również kolekcjonerzy znaczków pocztowych. Cha!, cha!

Zdjęcia:

Nie zauwazylem

misterpee napisał: > oakville czuje sie szczesliwy w sasiedztwie sasiada, ktory bez przerwy morduje, > atakuje, kradnie, i gra swoja muzyke tak glosno ze dzieci traca sluch. Jakze jako "schizofremik" moglbym takiego sasiada nie zauwazyc? > Rosja oddala co mogla, Niemcy nie

Re: czu oakville jest schizofremikiem

oakville czuje sie szczesliwy w sasiedztwie sasiada, ktory bez przerwy morduje, atakuje, kradnie, i gra swoja muzyke tak glosno ze dzieci traca sluch. Co do Rosji, to po upadku komuny wiekszosc KGB owcow wyemigrowala do USA gdzie powodzi sie im doskonale na Brighton Beach, albo na Harvardzie gdzie

Re: Lincz na Kadafim

Tak, obecnie wystarczy pomówienie w mediach lub tylko wladz i bez sadu można być skazanym na śmierć. O Kadafim jeszcze wspomniano w mediach. Sa pomówieni np. o terroryzm i bez sadu słuch o nich zaginol. To jest makabra demokracji, gdzie rządzi większość/masy ludzkie(masy zawsze się mylą, bo polegaj

Re: Dlaczego Rosjanie sie tak morduja ?

Chyba nie przypuszczasz, żeby media tak od razu zaczęły mówić prawdę? Tak, ze jeszcze nie wiadomo co się tam stało. Słuchy jednak chodzą, ze był on na trzech rożnych lekach(psychotropowych?) zapisanych przez lekarza. Z kand miał bron jak brał te leki(jest zabronione prawnie jak się je bierze lub

Re: To troche, jak wyrywanie muszkom nózek :)

Wiem, wiem robactwo w końcu traci słuch.

Re: Czy rzeczywiście naród wyznacza sobie lidera?

sluch zupelnie nie polityzowana i nie idelogizowana piosenka o milosci do Ojczyzny, ktora ulubiona nie tylko przez Putina, a jeszcze przez miliony ludzi. Putin spiewal te piosenke dla tego ze ja lubia miliony ludzi, a nie miliony ludzi lubia te pesne dlatego ze ja pewnym razem straszno falszywie spiewal

Borracik

Rozumiem, że spożywanie politury i nasłuchiwanie "słuchów" jest przyjemniejszym zajęciem niż czytanie Kluczewskiego lub Sołowiewa. Jak byś ich czytał to może byś znalazł tam sporo dowodów do twoich tez. A tak jesteś zwykłym nieukiem. Piotr odwiedził cesarzewicza po śledztwie, przyznaniu się przez

Re: Walterze,

nie "chodzą słuch" wśród bezzębnych staruszek.

Re: Zaplatales sie poczciwy Lubaciku.

lubat napisał: > Nie, to nie ja się zaplątałem, ale to ty potwierdziłeś moją tezę, iż jesteś int > elektualnym bliźniakiem dowcipowego naukowca badającego słuch much(ów). > > Powtórzę więc (może nawet Ty zrozumiesz!), że niszowy kanał tv "Wojna i pokój" > nie ma się

Re: Zaplatales sie poczciwy Lubaciku.

Nie, to nie ja się zaplątałem, ale to ty potwierdziłeś moją tezę, iż jesteś intelektualnym bliźniakiem dowcipowego naukowca badającego słuch much(ów). Powtórzę więc (może nawet Ty zrozumiesz!), że niszowy kanał tv "Wojna i pokój" nie ma się nijak do rusofobii polskich mediów. Analogicznie, jak

1 2 3 4