165 wyników w czasie 202 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

do mam 5 klasistów

Dziewczyny, dochodzą Was słuchy, że te dzieci, które są teraz w 5 klasie zostaną w Szkołach Podstawowych jeszcze dodatkowe 2 lata? Smucę się ogromnie, gdyby się tak stało, gdyż już raz dziecko było królikiem doświadczalnym poprzedniego rządu a teraz miałoby nim zostać po raz kolejny pod dyktando

Re: solaris31

niemowlaku o właściwy kolor kupy, ale to ważne. katar zielono-popielaty może sugerować alergię. no i napisałam Ci na gazetowego- mam nadzieję, że doszło, bo to mój może trzeci mail z tej poczty w trakcie 10 letniej kariery na forum gazety :D jak badałaś słuch? zwykłym badaniem audiologicznym, czy

Re: solaris31

tendencja spadkowa ;) Ale przebadam za 2 msc. No właśnie, cichutko, spokojnie śpi, z otwartym dziobem mu się zdarza, ale z zamkniętym też :) Mówi bardzo wyraźnie, nie "przez nos", ale spływa mu rano do gardła. Słuch ok, bo badaliśmy. Ale ten katar jest masakryczny nawet w lecie...

Re: Mp3, mp4 czy coś w tym stylu - kto ma?

Dziewczyny zastanawiałam się też nad puszczaniem muzyki i bajek przez mp3 (mam taki 7 letni, ale daje radę ) ale boję się o słuch... Wy nie? Może przesadzam? -- Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor

Re: Mp3, mp4 czy coś w tym stylu - kto ma?

Dziewczyny zastanawiałam się też nad puszczaniem muzyki i bajek przez mp3 (mam taki 7 letni, ale daje radę ) ale boję się o słuch... Wy nie? Może przesadzam? -- Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu

Zdjęcia:

Re: religia w szkole

Młoda w 1 klasie miała 2 godziny, teraz w 2 kl. też dwie godziny, ale chodzą słuchy że w jej szkole 7-latki będą przygotowywane do komunii, więc może się okazać że tej religii będzie więcej. W przyszłym tygodniu mamy zebranie wtedy dowiem się więcej. Majka nie chodzi, więc jednego dnia szybciej

Re: Szkoła muzyczna- plusy i minusy, Wasze zdanie

;) szkoły są różne, nauczyciele też. wiadomo, że i w popołudniówce muzycznej trzeba dziecku i trójkę postawić / to najniższa mozliwa ocena z instrumentu i kształcenia słuchu - dopuszczająca jest niepromująca!/, czasem jest płacz, zniechęcenie - muzyka tylko na scenie tak pięknie wygląda, a w

Re: Szkoła muzyczna- plusy i minusy, Wasze zdanie

Ankas, czy się nadaje w sensie słuchu muzycznego i ogólnych predyspozycji, to wyjdzie na egzaminie. A reszta wyjdzie w praniu. Nauczyciel instrumentu szybko wyczai, czy dziecko grać chce, czy nie, czy ma iskrę do gry. Z entuzjazmem to też nie do końca tak, jak piszesz, też kwestia indywidualna

Re: chciałam zapisać dziecko do ortodonty...

śledziona, często boli brzuszek i chciałam go pokazać komuś kto robi USG baaardzo dobrze LARYNGOLOG- czekamy na usunięcie migdałów bo ma duży ubytek słuchu U nas minusem jest to, że każdy specjalista na NFZ i prywatnie też to minimum 30-50 km a więc i koszty

Re: czy wszystkie lipczątka potrafia gloskować?

palcem? Może będzie łatwiej niż ze słuchu? -- pomoz-amelce.pl

Równi i równiejsi- parking niepełnosprawnych (początek wątku)

ona sobie zazwyczaj stawia właśnie pod swoim balkonem. Od razu stwierdziła, że "doszły ją słuchy", że parkuję na karcie mojego ojca (??!!). Ścięło mnie z nóg. Trzeba mieć czelność przyjść do obcej osoby i zażądać udowodnienia, że mam grupę niepełnosprawności i jeszcze mieszać w to mojego ojca, którego

Re: wczesna kawka z nowego yorku:-)

Fiu fiu fiu nowojorskiej kawki jeszcze nie piłam ;) Za godzinkę biegnę do laryngologa, może wreszcie odzyskam słuch :) Po południu ostatnie zakupy ze Starszakiem przed jego wyjazdem i przygotowanie do naszego jutrzejszego wyjazdu. Słonko się schowało ale temperatura trzyma. MIłego dnia

Re: jakie zajęcia muzyczne dla lipcowego?

raczej słuchu nie mam), dziewczyny postukiwały na różnych bębenkach, mąż usiadł do perkusji, na początku Klara uciekała, bo głośno, ale potem sama wzięła pałeczki i zaczęła walic :-). Na pianinku tez pobrzdękiwała... Mamy dzwonic do polecanego pana od nauki dzieci gry na pianinie, Klara sama zaczęła

1 2 3 4 5 6