19 wyników w czasie 11 440 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: O prehistorii będzie

A czy "nad-słuch" by się nie kwalifikował ? W sensie nadwrażliwość na dźwięki ? Bo to mam z całą pewnością. Hałas jest dla mnie jedną z najtrudniejszych do zniesienia form agresji fizycznej. A świat się uwziął na takich jak ja - do dojrzałości dotarło już pokolenie, które sobie stępiło słuch za

Re: O la la O la e!

Ten mały chudy ma przynajmniej wyczucie rytmu, choć brak mu i głosu, i słuchu. Ten grubasek nawet rytmu nie czuje. Czy w polskich szkołach uczy się muzyki choćby w minimalnym zakresie ? Na tyle, żeby młody człowiek sam siebie potrafił usłyszeć i ocenić ?

Nie Ty jeden, Behemocie :(

słuch". Tam, gdzie w mowie zawiesiłabym lekko głos, tam przecinek. I szlus. A teraz Ci coś wyznam : bardzo źle mi się czyta teksty bez majuskuły po kropce. I nie jest to jakaś Twoja oryginalna sygnaturka, bo całkiem pokaźna liczba osób przyjęła tę niezrozumiałą dla mnie manierę. Bez dużych liter po

Zdjęcia:

Re: Jestem przerażona. I wstyd mi.

jakieś słuchy o uaktualnieniu listy wyborczych w placówkach dyplomatycznych pod kątem wyborów europejskich : miały być rozsyłane deklaracje, że nie głosuje się równolegle gdzie indziej. Ale oczywiście nic takiego nie zrobiono.

Re: na marginesie łez nad Ukrainą

wiele spraw i problemów mi się z nią kojarzy. I kiedy Cię czytam, to w tle gra mi J.T. Gross jako podkład muzyczny - zaprzeczanie faktom, krętactwa z historią, fałszerstwa przy rozliczaniu.... Staram się tego w Polsce nie słyszeć, usiłuję nie słuchać, ale cóż, natura obdarzyła mnie bardzo dobrym słuchem

Re: Mgła!

W chórze. Jest taka dziwna prawidłowość, że osobnik ze słuchem śpiewa czysto w towarzystwie, nawet jeżeli solo żadną miarą mu nie wyjdzie nic poza wlazkotkiem.

Re: Mgła!

Zapewniam Cię, że kiedy JA śpiewam, to nikt nie jest w stanie mi przypisać PCI. Taki organ wokalny, a poza tym słuchający musi się skupić na wychwytywaniu melodii. Jestem zywym dowodem, że słuch absolutny i świetna pamięć muzyczna nijak się nie przekładają na dar wykowawstwa paszczą.

OK, Anwad. Dam Ci pole do popisu

zginęli wszyscy i że już godzinę przed spodziewanym lądowaniem na miejscu panowała gęsta mgła. Popatrz, jak Twój misjonarski upór popłaca. Zamieniam się w słuch.

Re: Chyba mnie nie zrozumiałaś

wprowadzają w taką zawiść, że słuchać nie mogę :) Teraz, po wysłuchaniu Tursiinych materiałów - wersji studyjnej i wersji stadionowej - raz jeszcze stwierdzam, że nie rozpoznałabym utworu. A słuch mam bardzo dobry, czysto fizycznie i muzycznie.

Poza tym na mieście chodzą słuchy

jakoby to Trusiaa wymyśliła Zuckerberga.

Że co proszę ????

> udzie mają takie predyspozycje. Śpiew był wcześniej niż mowa. Trzeba mieć wadę > wrodzoną organu słuchu lub deficyt odpowiedniego miejsca w mózgu, żeby być niew > yuczalnym śpiewania. Ale śpiew łatwiej ocenić pod względem koherencji niż plast > ykę. Śpiew ma obiektywne parametry fizyczne