52 wyników w czasie 195 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dziekuje za uwzglednienie prosby

Tłumacz Joyce'a jak sam Joyce może niedowidzieć, ale słuch musi mieć bez zarzutu - z Jerzym Jarniewiczem, autorem nowego przekładu "Portretu artysty w wieku młodzieńczym" Jamesa Joyce'a, rozmawia Agnieszka Wolny-Hamkało

Zwalczanie napisów

przestępstwo? Robimę to sam, na podstawie napisów oryginalnych, często również ze słuchu, później moje napisy są poprawiane przez innych ludzi i ponownie publikowane. Czy to jest działalność przestępcza? Faktycznie istnieje "proceder" ripowania napisów z DVD i to faktycznie narusza prawa autorskie

Re: Filmowe piractwo w polskim internecie

opublikował te teksty jest chroniony takimi samymi prawami jak dystrybutor. 3. statelitarna telewizja na kanałach FTA wiele filmów odtwarza bez polskiej wersji językowej, które mogą być tłumaczone ze słuchu i udostępniane w celach edukacyjnych. Te dwie podstawy prawne powinny zmusić pana dystrybutora

Prawo łamie ale GutekFilm

list dialogowych do ktorych najzwyczajniej w świecie tłumaczący amatorzy nie mają dostepu, tylko na podstawie "własnego słuchu". A o dziwo i o IRONIO jeszcze do naszego sluchu nikt poza nami prawa nie ma. Dlaczego Gutek nie toczy wojny ze stronami p2p ?? Przeciez własnie tam pojawiają się cale

Zdjęcia:

Re: Roman Gutek: internetowe piractwo zabija kino

sprawy przez ludzi mówi jasno o rozprowadzaniu "materiału filmowego w całości, tudzież jego części" - a pomyślał pan, że własne tłumaczenie (ze słuchu, bazujące na tekście obcojęzycznym) nie jest częścią pańskiej dystrybucji? więc gdzie tu do cholery mowa o łamaniu prawa? zabraliście się od dupy

Gratulacje dla Rafała Blechacza!!!!!! (początek wątku)

obdarzonemu niezwykłym słuchem miłośnikowi muzyki poważnej. Myślę, że gdyby jego talent odkryto nie w wieku 14 lat a 4, gdyby miał taką opiekę muzyczną jak Rafał, może teraz mówilibyśmy o niezwykłym rodzie Blechaczów – muzyków. Gratuluję też nauczycielom Rafała, że szlifując tę perłę, jej nie

Re: Raport słupkowy: Trójka traci: 5,9 % (-0,3%)

Można to było przewidzieć, w wakacje często słuchalność rośnie (i to nie tylko Trójce), by z początkiem jesieni sytuacja wróciła do normy. Swoją drogą, wyniki słuchalności nie są miarodajne, a i mnie coraz mniej zależy na tym, by Trójka powiększała audytorium. Niech większość tępi słuch na

Re: APEL do realizatorow "Poranka w Toku"

Janina i Senyszyn ? Nie ma takich przetworników dżwięku, żaden Sony czy Panasonik tej muzyki dżwięku nie jest w stanie wytrzymać a co tu dopieromówić o narżadzie słuchu u człowieka.

Re: Dzwiek

zależało na problemach ze słuchem po koncercie, to zdaje się, że koncert heavy metalowy byłby dla ciebie bardziej wskazany.

Dzwiek

Czy slyszeliscie cokolwiek?Moglam spokojnie romawiac ze znajoma...Po koncercie czlowiek powinien przez 4 fodziny byc gluch.No chyba ze Orange dba o nasz sluch...Szkoda bo ostatni koncet stinga na ktorym bylam byl rewelacyjny. Naglosnienie do dupy.DCziek sie dzinie niusl...

dźwięki w reklamie GW (początek wątku)

Czy tylko mnie wkurza to cholerne pipanie w reklamach GW? Chyba bardziej irutujących dźwięków nie dało się wstawić. Polecam zwłaszcza wysłuchanie tego ze słuchawkami na uszach. Ten kto to wymyślił ma chyba wadę słuchu...

Re: Festiwal do bani, ale Doda ma głos

tylko ma świetny głos i słuch, ale również i przedewszystkim potrafi śpiewać, i robi to naprawdę rewelacyjnie! Jasnowidzem nie jestem, ale wróże jej długą karierę, ponieważ poza swoim talentem jest sobą co jest moim zdaniem szalenie ważne. Cieszę się, że bursztynowy słowik przypadł właśnie jej.

Drewniane Ucho 2005, czyli mandaryna na żywo

swe dzieci Nie pozwólcie, by słuchały takich śmieci TVN mandarynę podpsutą promuje a ludzi co słuch mają – nerwica buzuje SMSy słała kanclerz katarzyna to sukcesu przyczyna bo dla pani menago głucha ze Złotym Słowikiem bramą do raju – marketingowy trik nad trikiem

1 2 3 4