502 wyników w czasie 200 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nowa kosmetolog - proszę o opinie (początek wątku)

Witam, doszły mnie słuchy, że w Radomiu działa nowa kosmetolog - Katarzyna Olender-Mundzik. Widziałam jej stronę internetową http://www.olender-beauty-spot.pl/ olender-beauty-spot.pl i ma makijaż permanentny w ofercie. Czy ktoś już może korzystał z usług Pani Kasi? Podzielcie się opiniami :)

Re: kto to jest Robert Mrozowski

I co się teraz dzieje z Robertem Mrozowskim?? Wygląda na to, że słuch po nim zaginął. PiS się nim nie zaopiekował po wygranych wyborach?

Re: gdzie można kupić ładowarkę do bapartów słuch

Wiem, ża aparaty słuchowe można zakupić tu u nich w sklepie www.swiatsluchu24.pl/aparaty-sluchowe/radom/ :) Może można także dokupić u nich ładowarkę.

Re: gdzie można kupić ładowarkę do bapartów słuch

Właśnie mnie też interesuje ładowarka do akumulatorków słuchowych-ciekawe czy takie istnieją?

Zdjęcia:

Remont mostu na Lubelskiej (początek wątku)

Podobno chodzą takie słuchy, że czekają aż ten most się sam zawali i wtedy zaoszczędzą na kosztach rozbiórki - bardzo dobry plan!

MŚ w siatkówce bez TV dzięki ludzikom z PO i Tusko (początek wątku)

Słuchy niosą że Tusk i jego ekipa z PO chcieli wymusić na właścicielu Polsatu korzystne dla siebie rozwiązania propagandowe. Podobno obiecywali ogromne wsparcie, przynajmniej takie, jakie otrzymuje TVN i Gazeta Wyborcza. Niestety, ktoś się nie zgodził i poszło polecenie do spółek Skarbu Państwa

Czy p. Kmieciak ma startować na wójta Poświętnego? (początek wątku)

Chodzą słuchy, że obecny wójt Odrzywołu p. Kmieciak z obawy o przegranie w Odrzywole z p. Gajewskim ma startować na wójta Poświętnego. Czy zna ktoś może bliższe szczegóły.

Jak co roku... (początek wątku)

...ruchliwe skrzyżowanie w centrum dwustutysięcznego miasta zablokowało ok stu ludzi. Korzystają z głośników porównywalnych z tymi używanymi podczas imprez na Placu Corazziego. Legalnie. Coś nie tak ze słuchem ? Czy z głowami ? Czy tego nie można organizować w Leśniczówce ? Zgodnie z opiniami

Czy pan M.K załatwia sobie posadę w Lewiatanie?

Po okolicy chodzą słuchy że podobno pan M. K. ma zarezerwowaną jakąs posadę po przegranej w wyborach. Czy mógłby ktoś to ewentualnie potwierdzić i jaka to by byla posada.

Chcę wiedzieć kto zaprojektował Stary Ogród (początek wątku)

krawężniki, czym będzie wypełniona przestrzeń między nimi tzn. po czym będziemy chodzić w Starym Ogrodzie. Dotarły do mnie słuchy, że podobno po ...kostce. Jeśli to prawda, to upraszam o ułożenie kostki granitowej tak jak na deptaku, wtedy nikt ale to nikt nie wejdzie do parku. Ja osobiście nie zaryzykuję

Re: Aby utrzymać się przy KORYCIE

Chodzą słuchy, że Marian K. boi sie porazki ze Slawkiem G.i rozpaczliwie szukaja kogoś kto by miał większe szanse na wygranie z S,G. Podobno pod uwage brana jest tez kandydatura bylego przewodniczacego rady Leszka Ch.

Czas wyborów, to i ...bedą zatrudniać

w .....d...ale zawsze przychodzi ostatni rok, kiedy są mili (starają się) i dbają o poprawę inwestycji. Chodzą słuchy, że niedługo Niemirski będzie zatrudnial w stolarni, oczywiście aby ....do wyborów. ;) Czyli to co pisałem wyżej: Nie ma się co czarować. Zapewne zdajecie sobie sprawę, że

1 2 3 4 5 6