4 936 wyników w czasie 365 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Odżywka do włosów?

homohominilupus napisała: > Próbuje sobie wyobrazić piskniecie oleju 😁 Do tego trzeba mieć bardzo dobry słuch. :-D W innym wypadku olejem można tylko psiknąć. :-)

Re: Drugie dziecko

ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Re: Czepiam się?

a ktoś tu broni się shellerce określić? -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Zdjęcia:

Re: nieletni i kredyt ?

nie, twoja sprawa w ogóle nie jest podobna, ponieważ dotyczy osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo

Re: Prawniczki i ekonomistki - bardzo proszę o po

: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

z drogi śledzie, gowin jedzie! (początek wątku)

: www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kolizja-auta-sop-przewozacego-jaroslawa-gowina-nagranie,992534.html -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Re: Wielki nietakt Tokarczuk wobec króla Szwecji.

tak hrabina, wiemy, że dla ciebie pojęcie "kultura osobista" to wyrażenie ze słownika wyrazów obcych. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu

Re: "Moja reputacja jako księdza jest zdruzgo

się zrzuceniem sutanny przez młodego kleryka. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra

Re: "Moja reputacja jako księdza jest zdruzgo

o! triss zatrzymała się na +/- 1914. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."

Re: Elektryczny samochód

U nas na wsi pełno EV i ja z daleka to nie rozróżnie elektryka od spalinowego, bo oba jadac hałasuja. Trzeba mieć bardzo silnie uszkodzony słuch, żeby jadacego EV nie usłyszeć, parkujacy jest cichy, to fakt.

Re: Elektryczny samochód

pieszy przede wszystkim ma się uwaznie rozglądac, a nie polegac tylko na swoim słuchu. poza tym, te samochody słychac bo słychac odgłos toczenia opon po drodze.. (ja to wychwytuje, ale moze jestem wyczulona, jako ze mam hybrydę.)

Re: TAK JEST - tvn24

niestety jest. Tak, jak sakiewcz, ziemkiewicz, siostry karnowskie. Nawet obaj bracia kurscy. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu

Re: TAK JEST - tvn24

olena.s napisała: > Znaczy, Proust. dalej Nobel się nie zgadza. -- 45rtg o muzykach: "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się

1 2 3 4 5 6