1 841 wyników w czasie 2 257 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kompromitacja :-)))

), ale mam dobry słuch. Dzięki temu, gdy oglądam "Drogę do gwiazd" czy "Szansę na sukces" prawie zawsze wiem, kto wygra. "Idola" oglądam bardzo rzadko, bo w ogóle nie lubię Polsatu. K. Wojewódzki to dla mnie irytujący swoim zachowaniem cudak, ale osiągnął swój cel, skoro tyle osób o nim dyskutuje ;-).

Re: Autostradą przez ursynowskie blokowisko

mieszkania przy drugiej autostradzie, którą ładnie nazwano "wisłostrada". Tu dzieki bogu nie ma huczącego wiaduktu, (a właściwie już jest bo mieszkałem przy zusie), ale i tak jest okropnie. Mycie okien co tydzień, dzieci miały przytępiony słuch chyba nawet przez to. A na dodatek nasza cudowna auto

Re: Czy internetowe znaczy nic nie warte?

nadarzy. Mamy slowo pisane i mozdzek do zrozumienia a juz juz wlaczamy czucie, wzrok, sluch, moze nawet i zapach ? (w wyobrazni) Po co ?

Zdjęcia:

Re: Sylwester, strzały i huki a niemowlę

Atuniu, moja Wika też była taka wrażliwa. Natomiast w Sylwestra jej na słuch chyba padło ;) Miała kilka dni i nic ja to nie ruszało. Rok póxniej, ten sam dylemat miałam co i Ty. Ale okazało się, że i wówczas spała jak zabita

Sylwester, strzały i huki a niemowlę (początek wątku)

imprez i które bardzo doradzają zatkanie uszu watą - ponoć wrażenie jest takie, jakby szyby tłukli i strzelali pod samymi oknami? Agatka ma skończone 7 miesięcy i słuch raczej dobry - jak tatuś kichnie nagle, to mała aż podskakuje! Pozdrawiam Atunia

Re: Potrzeba kilku ciepłych i racjonalnych słów...

co prawda dobrze czytać i pisać, ale za to ma inne zdolności, dużo bardziej rozwinięte niz u zdrowych osób. Ma na przykład doskonałą pamięć wzrokową. Nie potrafi czytać, ale bezbłędnie rozpoznaje w telewizji skoczków narciarskich i nazywa ich po imieniu. Ma także wyjątkowy słuch i zdolności rytmiczne

Re: Czy bliscy podzielaja Wasze gusta...

mama słuch posiada b.dobry i niestety niezbyt (łagodnie powiedziane) przypadają jej do gustu wynalazki mojego taty i moje. A o moim tacie zawsze mówi że w ogóle nie ma słuchu;) - co nie przeszkadza mu podśpiewywać przy jakimś bluesie (dobra rzecz, np. Hooker,Canned Heat), czy pozawywać przy

Re: Ja typowo..

Wreszcie ktos kto sluch adobrej muzy, Harnasiow nie lubie, ale Lunasa rzadzi. Polecam pod Guinnesika, ale trzeba sporo ;-) Kile. Pod piwko w pubie Morgana na Tamce Rimead ;-)

Haracz zwierząt dla Aleksandra...(wersja fylmowa) (początek wątku)

"problem" Lwa też sie pojaaawiaa! ;)-> Jean La Fontaine "Bajki" Haracz zwierząt dla Aleksandra ------------------------------ Pewna bajka słynęła w starożytnym świecie, Lecz czemu, trudno by mi racji dowieść. Morał w czytaniu znajdziecie, A oto sama opowieść: Poszedł głośny słuch

Re: szukam "czerwonego kapturka"

wydawnictwa: http://www.bajki-grajki.pl/. Ja jestem zachwycona słuchając bajek z mojego dzieciństwa! :hap: Moja córa (prawie 2 latka) też jest zachwycona i słuch tych bajek na

Re: kto donosi ?

prezydent albo ministerstwo wystosowala jakas oficjalna note, ze sa niezadowoleni z traktowania nielegalnych w Stanach? Prosze mnie tu nie mylic z jakims malo do powiedzenia spikerem pastuchem o ktorym i tak sluch zaginal, a na jego glupkowate pismo nie ma odpowiedzi - z prostej przyczyny: glosno

1 2 3 4 5 6