6 572 wyników w czasie 2 961 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: drenaż uszu?

ucha - nie daje to objawów zewnetrznych, nie jest bolesne ale moze doprowadzić do uszkodzenia słuchu. W Kajetanach lekarze po konsultacji i zbadaniu dziecka sami ocenia czy drenaż jest konieczny. -- 1% DLA KACPERKA I BARTOSZKA - nie tylko raz w

Re: drenaż uszu?

badania słuchu. Nie bardzo rozumiem, co to znaczy, że uszy są "wiecznie zakorkowane"? Zbiera mu się wydzielina? Gorzej słyszy?

Re: Komputerowo-telewizyjny Sylwester :-(

I ja tivi+komp+zestresowana suka,chociaż już trochę słuch jej się przytępił na starość,więc już nie ma tak strasznej paniki. -- Wierszyki Nie-Poważne Słońce w głowa chyba pizło.Bestoż mi się to wyślizło

Co robić z 4-latką tracącą słuch? (początek wątku)

Moja córka ma 4,5 lat. W ciągu ostatniego roku przeszła 4 zapalenia ucha, ostatnie w sierpniu z wysiękiem (tak to się chyba nazywa). Po badaniu słuchu w szpitalu wszystko było w porządku. Ponad miesiąc temu jej nauczycielka zwróciła nam uwagę, że Emilka czasem zachowuje się, jakby jej nie

Zdjęcia:

Bardzo proszę o pomoc! (początek wątku)

synek ma bardzo bardzo dobry słuch, każdy hałas usłyszy-czasami nawet mnie tym zaskoczy,bo ja nie usłyszę ,dopiero jak mi powie to i ja usłyszę, pewnie dlatego tak kiepsko w nocy śpi, jest bardzo bystry, często łapie się za uszy, specjalista powiedziała, że ma krótkie , nie wiem czy dobrze napiszę

Re: Marzenia

pomarzyć można, nie? ;) Człowieku małej wiary (!) Tylko niska samoocena niepozwala Ci realizować marzeń (!) Oto przykład człowieka, który - jak widać - miał dokładnie takie samo marzenie jak Ty, a przy tym dokładnie te same przeciwskazania (marny słuch, głos, nie takie włosy) I ZREALIZOWAŁ JE (i

Re: Nie rozumiem problemu. Pies nie ma prawa ugry

orientował się skąd dociera głos ( nawet myślałam,ze ma coś ze wzrokiem i słuchem), łzy same mi leciały. Po miesiącu, pies był nie do poznania. Wykarmiony. Okazało się , ze te problemy z orientacją to były z głodu. Stał się takim miasteczkowym psim pupilkiem. W końcu znalazł dom. Przygarneła go

Leziny - dr Alojzy Hudy

zdrowiu i życiu pacjentek lędzińskiej porodówki popadnie w zawodowy niebyt i słuch o nim zaginie.

Re: Dasz radę!

piosenkach po prostu nie da sie nie ruszać ;-).i cpowazne mozna ćwiczyc nawet o 21.00 ,bo nikt nie słyszy muzyki ( bo o sapaniu nie mowie ;-) Zresztą jak myje gary i prasuj to tez słucham...wiem wiem ,lekarze alarmuja ,ze to psuje słuch ..ale nie moge sie opanowac :-)

na Nowy Rok, Nowe życie (początek wątku)

W twoich słowach słyszę wyrok, Czuję się osądzony i odrzucony. Zanim odejdę, muszę się upewnić, Czy właśnie to chciałaś mi rzec? Nim się poderwę do obrony, Zanim przemówię bólem lub strachem, Zanim zbuduję mur ze słów, Powiedz, czy mnie słuch nie myli? Słowa to okna, a czasem mury

Re: Nowa ksiazka Grossa

także poza gettem i mieli swą siedzibę przy al. Szucha (kwaterowało tam około 300 z nich). Stąd wychodzili "do pracy", która polegała na udawaniu prześladowanych, proszeniu Polaków o pomoc, a potem wydawaniu ich gestapo. Ten wyjątkowo podły proceder uprawiany był na szerszą skalę i w aktach

1 2 3 4 5 6