5 415 wyników w czasie 2 161 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Włosy dęba stają

to jeszcze nic - byłam kiedyś na wczasach ze znajomą, dzieci nam zaczęły kaszleć, zastanawiałam się gdzie tu do lekarza iść, a znajoma wyskoczyła, że ona osłuchała dziecko i że oskrzela ma czyste, to nie ma się co przejmować. Znajoma była po jakimś wydziale muzycznym, widać ma słuch absolutny

Re: Chwyty.? jakie bicia ? xD

Co do strojenia: Ja stroję ze słuchu, bez stroika ;) A co do bicia: Myślę, że w piosenkach da się usłyszeć jak biją, choć co prawda niektórzy mogą mieć z tym pewne problemy, a niektórzy nie. :D

Re: Chwyty.? jakie bicia ? xD

moja pierwsza piosenka to czarny chleb i czarna kawa. banał na 3 chwytach a,C,G,a i tak w kółko. bicia nauczyć się najlepiej ze słuchu a nie jakieś góra dół. po prostu jak ci pasuje.

Re: 5 koncertów 2009 roku

@Jacu! o gustach moich i innych nic nie pisałem. zresztą to, czy muza leci z plejboja czy jest grana na żywo to już nie jest kwestia gustu, raczej słuchu

Zdjęcia:

Re: Życzenia dla strzelających petardami

Mam nadzieję że jak już się wysra to po nim posprzątasz, mój kot siedzi zaś na oknie i przygląda się błyskającym racom, i strzyże uszkami. Muszę iść z nim do weterynarza po nowym roku, może coś mu na słuch padło.

Re: A ja mam pomysla!!!

nauką że tracą trochę kontakt z rzeczywistością. Z racji podeszłego wieku słuch mają nie ten, wzrok nie ten i trochę nie kontaktują tzn sa tacy niekumaci. Ale jak przyjrzysz się dokładnie w dziedzinę o której opowiadają to znają ją na wskroś i przekazują ci bardoz głęboką wiedzę. Nie uczą cie jak

Re: Watek zaslepienczy ;)

. I stał się cud - Młody od tego czasu nie zachorował ani razu. Gdzieś na przełomie czerwca i lipca zaczął potwornie smarkać, te smarki, za przeproszeniem, były aż brązowe. Wtedy też w pełni odzyskał słuch. Teraz powoli wprowadzamy przetwory mleczne, ale z umiarem. Młody je sery, białe

nacz płaski, c.d. historii, synek ma juz 6,5 lat (początek wątku)

opiekę laryngologa i stawiamy sie na kontrolę co jakis czas. lekarzowi nie podoba sie obraz tego ucha, ale badania słuchu są ok. A naczyniaki - są, ale są dużo bledsze niż w pierwszym roku życia. Kiedy synek miał 2-3 latka naczyniaki zaczęły blednąć. Teraz w zasadzie obcy ludzi nic nie widzą

Re: pytanie o Sinupret

mamy mucofluif, wodę morską i nic. byłam pewna że to katar w zatokach jak ostatnio - taki same objawy. wtedy katar ruszył sam. wrócił słuch. byliśmy pod koniec listopada u laryngologa, podobno z 3 migdałem nie jest źle - nie do wycięcia. teraz idę do innego. zobaczymy. dzięki dziewczyny

"Przepraszam", ale tylko do kobiet (początek wątku)

Moje spostrzeżenie dotyczy "kulturalnych" panów ;) Jakiś czas temu szłam sobie (w sumie to biegłam spóźniona) z gigantycznym bukietem kwiatów (pozdrawiam panie z pobliskiej kwiaciarni, którym zawsze można donieść kasę jak zabraknie) aleją Szucha w Wawie. Tak na wysokości siedziby kancelarii

Re: czy pozwalacie dzieciom wrzeszczeć w niebogło

. Do znudzenia powtarzam, że słuch mam dobry i wystarczy jak coś do mnie powiedzą i nie muszą wrzeszczeć. Co równiez sama staram się praktykować. Krzyczę na nie głównie wtedy, kiedy 3-4 prośba nie skutkuje i nawet nakaz nie działa. Ale to jest miecz obosieczny, bo wtedy starsza też krzyczy na

1 2 3 4 5 6