5 525 wyników w czasie 3 465 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

i obowiązkowo KORKI DO USZU!

Bywalcy strzelnic wiedzą, że już od jednego niefortunnie głośnego wystrzału można sobie na trwałe uszkodzić słuch. Tak samo --- od wybuchów petard. A na to nie ma lekarstwa!

Re: Zlikwidować podział pracowników na równych

wolni nauczyciele, którzy mogliby zastępstwo poprowadzić-im trzeba zapłacić, a mnie nie - mam to "w ramach świetlicy"... Z radością wychodzę ze szkoły, napawam moje uszy ciszą - pracuję w szkole już 7 lat i mój słuch nie jest tak dobry jak na początku pracy-wieczne decybele robią swoje... W domu

Czy mój idol ARI żyje ?? (początek wątku)

Witam cos nie widac mojego idola ARI nie wiem czy on zyje czy nie cos sie na forum nie wypowiada , sluch o nim zaginal

Zdjęcia:

Przyczyna autyzmu..? (początek wątku)

przezciemiączkowe 3x, badanie słuchu, badanie oka... Chodził jak miał 10 miesięcy, rozwijał się, wydawało się, dobrze, a tu proszę - autyzm czy też spektrum autyzmu... Jestem pewna, że zaraziłam się od koleżanki, jej dziecko umarło, moje było starsze, bo później się zaraziło i przeżyło, tyle, że "uszkodzone". Nie

Przyczyna autyzmu (początek wątku)

przezciemiączkowe 3x, badanie słuchu, badanie oka... Chodził jak miał 10 miesięcy, rozwijał się, wydawało się, dobrze, a tu proszę - autyzm czy też spektrum autyzmu... Jestem pewna, że zaraziłam się od koleżanki, jej dziecko umarło, moje było starsze, bo później się zaraziło i przeżyło, tyle, że "uszkodzone". Nie

Re: A propos kupowania prac

hmmm....miałem podobnie - przy zaliczaniu prac otrzymywałem ogromną ich większość ściągniętą żywcem w Internetu - wspomnę, że nie chodziło o poważne pracy typu lic., inż. lub mgr, tylko o projekty. Walczyłem, wpisywałem 2, kazałem poprawiać. W końcu doszły do mnie słuchy od prowadzącego przedmiot

Re: "dorosła mowa"

Ja zamiast wierszyków polecam piosenki, łączenie ich z gestami. To doskonale wyrabia pamięć, wymowę, a do tego jest super zabawą. Melodia i rytm ułatwiają zapamietywanie i rozwijają słuch. Zaczynając od "Wlazł kotek", po "jestem sobie przedszkolaczek", a potem Fasolki (Mydło, Witaminki itp).

Re: Zielona wyspa

> jakość słyszenia, efekt jest taki że dzieciaki z implantami często trudno odró > żnic od niemających problemów ze słuchem jak ktoś nie wie. Serio? To takie dobre? Lepsze niż aparaty? Myślałem, ze na odwrót. > "Otwocka" czyli IFPS/MCSM To kiedys tam sie miescili ? :) Bo geograficznie to

Re: Zielona wyspa

jest zasadniczo inna jakość słyszenia, efekt jest taki że dzieciaki z implantami często trudno odróżnic od niemających problemów ze słuchem jak ktoś nie wie. My od 2 lat próbujemy doprosić się o ustawienie aparatu, ale jako że córka ma implant to nikt nie widzi potrzeby ustawienia aparatu... błędne

Re: Jak poznac czy dziecko jest GENialne?

maksimum napisał: >to w wieku 6 lat juz pisaly i czytaly. wychodzi że sie zgadzamy :) mój sześciolatek oprócz czytania ( dukania ale już nie literowania ) i pisania ( wolnego ale przetłumaczy z drukowanych na pisane i ze słuchu ) dodaje i odejmuje w głowie 2-cyfrowe liczby z

Re: Akcja przedsylwestrowa: Nie musi być tak wyst

Smycz to sobie załóż na szyje jak pójdziesz na impreze. Zwierzęta mają wielokrotnie bardziej wyczulony słuch od człowieka i w Sylwestra bardzo cierpią podczas odpalania fajerwerków.Nawet przy zamkniętych oknach w mieszkaniu one to bardzo odczuwają. Ktoś kto nie ma psa to tego nigdy nie zrozumie i

1 2 3 4 5 6