1 737 wyników w czasie 4 278 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Do Siego Roku, Kochani! :)

, nienawiści, nie zbudujemy w Polsce niczego. "Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, ale najtrudniej cierpieć" - wyrył ktoś na ścianach katowni Gestapo na ulicy Szucha w Warszawie. Nikt nam dziś nie każe za Polskę umierać, z cierpieniami też nie przesadzajmy. Dziś

Trzeźwienie poza siedzibą TK zapewnione !

Kiedy rozpoczyna się remont budynku przy Al. Jana Chrystiana Szucha ?

Dla jednych czas honoru, dla innych czas hańby (początek wątku)

. "Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, ale najtrudniej cierpieć" - wyrył ktoś na ścianach katowni Gestapo na ulicy Szucha w Warszawie. Nikt nam dziś nie każe za Polskę umierać, z cierpieniami też nie przesadzajmy. Dziś wystarczy dla Polski, byśmy byli przyzwoici

Zdjęcia:

Re: Z moich obserwacji wynika że niektóre szkoły

drzewem. Przez cały dzień nic tylko rozmawiali i rozmawiali. Pewnego dnia, kiedy było bardzo gorąco, wielki słoń chowając się w cieniu stanął pod drzewem. Chociaż byli ślepi, jednak ich słuch był bez zastrzeżeń. Usłyszeli więc, że ktoś przyszedł. Wtedy wszyscy pięciu wstali i zaczęli chodzić dookoła

Przeklejone: autor - lady-z-gaga

infografikę z dwoma słupkami. Jeden słupek, słup wręcz, miał obrazować pracowitość sędziów niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego, drugi – lenistwo obiboków z al. Szucha. – 6811 – pokazywał minister sprawiedliwości słup niemiecki – tyle orzeczeń wydał niemiecki Trybunał w samym

Brawo pan Zbigniew Ziobro - 6811 brawo!

obrazować pracowitość sędziów niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego, drugi – lenistwo obiboków z al. Szucha. Uwaga: dostęp bez Piano! -- "Sądzę, że nic nie umie zachować się bardziej nierozumnie od rozumu." S.Lem "Fiasko"

Re: Pomysł... bo głupawa gadka o korytach mnie wk

Ostatnie koryto odjechało do Brukseli.I ciężko mu wrócić .Zostały jeszcze wolne żłoby przy Alei Jana Chrystiana Szucha 12a.

Re: Romeo i Julia

Panie Grzegorzu niech pan nie odbiega od tematu Grocholice sobie poradzą, były i będą a jak tam pana Julia? Mieszkańcy jak czytam blog to się niecierpliwią by poznać tę którą pan wybrał. Szkoda że ona już tak wierna nie była. No ale jak chodzą słuchy po gminie bo zawsze jak wysycha źródło to, wie

Re: radny

A ja się zastanawiam panowie jakim radnym byłby nasz bloger? I czy i jak szybko by go do swojej drużyny kupił Zaręba. Jak się go czyta to wynika z tego że za nic by się nie sprzedał choć różne słuchy o im chodzą po Raszynie. No bo jeżeli taka jedna go owinęła wokół palca to pewnie jest coś za co by

Re: Avaaz.org... złodziejska manipulacja

m.maska napisała: > I tym sposobem tworzy sie mit o wielkim poparciu... Były słuchy, że KOD wpisywał osoby, które o tym nie wiedziały, a potem tłumaczyli się, że była to akcja hakerów. Teraz na własnej skórze doświadczyłam, że KŁAMALI. Wpisują, tak jak i mnie wpisali. Użyję tu

1 2 3 4 5 6