805 wyników w czasie 3 396 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: co istotnie istnieje?

Zastanawiam się w jaki sposób istnieją fale elektromagnetyczne, po nich suną paczki internetowych wiadomości wpływających na ludzkie życie, ale istnieją zdecydowanie poza ludzkimi zmysłami : dotykiem, wzrokiem, słuchem..

Nałgali w zeznaniach i utajnili "Audi rausgefickt"

przeciw bliźniemu? - A bo doszły mnie słuchy, że kilka lat temu ktoś inny też postąpił nagannie... to jest dziecinne tłumaczenie na poziomie niższych klas podstawówki. -- "Jeśli poz­wo­lisz, by ro­bac­two się roz­mnożyło - rodzą się pra­wa ro­bac­twa. I rodzą się piew­cy, którzy będą je wysławiać

Re: Pierwsza miłość :)

Podstawówkowa, hm, pierwsza wyjechała do Londynu, z kobietą i dzieckiem, dobrze sobie radzą podobno, widziałam z dziesięć lat temu, słabsze wrażenie wywołuje ;) O drugiej słuch zaginął, nie widziałam 25 lat. Trzecia ma żonę i dzieci, ale to wiem ze słyszenia, bo też nie widziałam na własne oczy

Zdjęcia:

Re: implant ślimakowy

Ludzie implant słuchowy to nie cud !!!!!!!!!!!!!! w tym się słyszy jak robokop, dosłownie, jest to bardzo prymitwne rozwiązaanie głuchoty, lub utraty słuchu na wysokich częstotliwościach, wielu ludzi jednak nie decyduję się na implanty!!!! mają one wiecej negatywów niż zalet bo oprócz tego że co

Re: implant ślimakowy

Proszę wejść na stronę razem dla słuchu razemdlasluchu.pl/ tam jest zakładka "skontaktuj się z użytkownikiem implantu", są to osoby które bardzo chętnie pomogą, a że są w całej Polsce to myślę że kogoś Pan sobie wybierze. Ja

Re: Dlaczego Polacy są znowu głośni?

Niemieckiego komunistę a po "Wyzwoleniu przez armię radziecką pełnił ważne funkcję w odbudowie komunistycznego,polskiego Śląska Opolskiego. Tak tam w tym Opolu napochoł,ze jak to wówczas byo w modzie " dostał kopniaka w górę" i słuch o nim zaginął w Warszawie. Do tego trzeba dodać,że "przeprowadzka" Józefa

Re: staruszek za kierownicą

juz w tym wieku miec fatalny sluch (sa tacy!), zas 27'latek po latach cpania moze miec ogromne zmiany w mozgu itp. itd. Myslicie, ze pogorszenie sie wzroku/sluchu/sprawnosci ruchowej/zdrowia psychicznego, to jedynie "przywilej " ludzi 75+?

Re: staruszek za kierownicą

Statystycznie to w pewnym wieku zdecydowana większość ludzi przestaje się nadawać do samodzielnego prowadzenia pojazdu - wzrok, słuch, refleks i reakcje, nie wspominając już o rosnącym ryzyku złego samopoczucia i zasłabnięcia. Nie każdy, bo są okazy zdrowia co to z dziewiątym krzyżykiem na karku

Re: poród w Warszawie - gdzie?

niż ówczesny ordynator. Przez to mój syn urodził się niedotleniony, być może to niedotlenienie miało wpływ na jego zaburzenia w zakresie mowy i słuchu.

Re: Nasze staruszki- zwierzaki

na spacery o każdej porze dnia i nocy... Odszedł we śnie, cicho i spokojnie, a do ostatniego dnia był sprawny całkowicie. Pewnie, wolniej wchodził po schodach na piętro niż jak był młodzikiem, ale węch, słuch miał rewelacyjne... -- Kocynder - w gwarze śląskiej słowo określa sytuację ciężką do

Re: Więcej takich prezesów...

jureek napisał: > Niestety, chodzą słuchy, daj znać, gdy odwołają. Na podstawie chodzących słuchów psów wieszać na nikim nie zamierzam. Do dziś wieszam psy na tych, którzy w Śląskim odwołali Sośnierza, prezesa NFZ który był chyba najlepszym w Polsce prezesem. > Polecam też

Więcej takich prezesów... (początek wątku)

, chodzą słuchy, że i takiego fachowca chcą odwołać, żeby zrobić miejsce dla partyjnych kolegów nowej koalicji rządzącej na Dolnym Śląsku (PiS + "bezpartyjni"). Polecam też mapkę na końcu wywiadu. Władze mojego rodzimego województwa powinny się zapaść pod ziemię ze wstydu.

Re: ------------Polska -------------- Polska ----

każą Ci w to wierzyć, a w kwestii WOŚP dając dobrowolnie w dobie obecnych realiów zauważalnym są wszelakiego rodzaju badania oraz radość tych rodziców, których dzieci na tym skorzystały ( choćby badania słuchu małych dzieci). Pomyśl Polaku, czy ktoś Cie zmusza abyś dał na WOŚP? ktoś Cie rozlicza itp

1 2 3 4 5 6