wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 118 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Do nauczycielek-urlop?

się tym, którzy na to zasługują. Dlaczego uważasz, że tylko nauczyc > iele zasługują na poratowanie zdrowia? Inni ludzie nie chorują lub nie doznają > uszczerbku na zdrowiu wykonując swój zawód? Ja nie wiem jak inni więc nie będę się wypowiadać. Natomiast nie zauważyłam żeby

Re: Dostałam info na dziennik elektr - egzamin be

poratowania zdrowia

Re: Zarobki przeciętnej kobiety

jestem nauczycielem od 3 miesięcy na urlopie dla poratowania zdrowia moja wypłata to 2050 zł wcześniej miałam jeszcze 80 zł dodatek motywacyjny, 100 zł wychowawstwo oraz ok 400 zł nadgodziny czyli wychodziło ok 2600 zł + 13 stka + "premia" świąeteczna + "wakacyjne

Zdjęcia:

Re: nauczyciel, ile naprawde pracuje?

> Roczny urlop dla poratowania zdrowia jakoś nie jest tu przez nauczycieli omawia > ny- a widziałam jego skutki na własne oczy, no i jaki był ten "skutek" ? wyjaśnij - bo jestem ogromnie zaciekawiona! >kiedy wychowawca syna zostawił ich klasę w roku maturalnym, no

Re: przedszkole - przedszkolanka w ciąży

rodzice narzekali, że dzieci nie mają lekcji z tego przedmiotu. a koleżanka przychodziła na te parę dni bo: - chciała mieć ciągłość stażu - zwolnienia do 30 dni nie są odliczane do stażu potrzebnego aby pójść na urlop na poratowanie zdrowia oraz do trzynastki