wyszukiwanie zaawansowane
19 wyników w czasie 2 133 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nauczycielskie urlopy dla poratowania zdrowia

pozwolić szkołom samym decydować w jakiej przychodni bęą robili ich pracownicy badania i okresłić ich zakres tak jak to jest w innych zakładach pracy. A urlop na poratowanie zdrowia nauczyciel może wziąć najwyżej na 12 miesięcy raz na siedem lat. W uczelniach wyższych, coraz częśćiej także i w

kiedy starać się o urlop na poratowanie zdrowia? (początek wątku)

Uczę od 1997 roku, od stycznia poprzedniego roku przebywam na macierzyńskim, zwolnieniu w czasie ciąży i następnym macierzyńskim. Chciałabym od września iść na urlop dla poratowania zdrowia, ale zupełnie nie wiem jak to się załatwia. Warunki spełniam - czy najpierw mam iść do dyrektora, czy do

Re: kiedy starać się o urlop na poratowanie zdrow

Po 5 latach przepracowanych (zatrudnienia) w oświacie należy się urlop dla poratowania zdrowia. Idź do dyrekcji -tam dostaniesz świstek który wypełni lekarz, a on Cie skieruje na urlop.

Re: urlop zdrowotny, czy mogę...

Karta Nauczyciela Rozdział 8 Ochrona zdrowia Art. 73. 1. Nauczycielowi zatrudnionemu w pełnym wymiarze zajęć na czas nieokreślony, po przepracowaniu co najmniej 7 lat w szkole, dyrektor szkoły udziela urlopu dla poratowania zdrowia, w celu przeprowadzenia zaleconego leczenia, w wymiarze

Zdjęcia:

co na to USP?

moim skromnym zdaniem spawacza CO2 sędzia Razowski powinien udać się na roczny urlop dla poratowania zdrowia

Festiwal odwołań w sejmiku (początek wątku)

A co Praczyk odsunięty czy na urlopie na poratowanie zdrowia ?

Re: Zwolnienie spowodowane stresem zawodowym?

Hej! Wiem, że moja koleżanka z pracy (przedszkole) była na rocznym urlopie dla poratowania zdrowia ze względu właśnie na obciążenie psychiczne. Może lepiej pomyśleć o takim urlopie - z pewnością przyniesie Ci więcej korzyści. Jeśli zależałoby Ci na informacji, w jaki sposób moja koleżanka

hochsztaplerzy w togach

To jeszcze jeden dowód na degenerację środowiska adwokackiego. Ten łobuz na pewno by się starał, gdyby bronił bogatych gangsterów. Trzy miesiące zawieszenia - to jak dobry urlop "dla poratowania zdrowia". Czas przewietrzyć to całe adwokackie bagno.

Re: Nierenberg pracowity na chorobowym

, zostaje Naczelnikiem Biura d/s Międzynarodowych i bierze za to niezłe wynagrodzenie. Jednocześnie pobiera pensję jako nauczyciel zatrudniony w ZSZ Nr 3 z tytułu przebywania na urlopie dla poratowania zdrowia. Czytaj "równa się" pobiera dwie pensje z pieniędzy publicznych. Nadmieniam, że urlop

Re: Traugutt - najbardziej przyjazne liceum w mi

To Wy szefie uczycie w Traugutcie mniej więcej tyle, co ja w mojej szkole pod Krakowem. To znaczy ja niby rok dłużej, ale byłem rok na urlopie dla poratowania zdrowia, więc jesteśmy po równo ;-) Pozdrawiam, -- www.anglista.org aliasy i

Re: julko-tarczyca

dla poratowania zdrowia decyduje lekarz. I nic nikomu do tego, ze np. planujesz po urlopie zmienic ew. prace czy zawod. Urlop Ci sie nalezy. Idz smialo do dyrekcji, powiedz, ze lekarz kieruje Cie na urlop i prosisz o "druk" (nie wiem jak on sie fachowo nazywa) do lekarza zeby mogl Ci wypisac