wyszukiwanie zaawansowane
75 wyników w czasie 1 974 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Urlop dla poratowania zdrowia (początek wątku)

Poradźcie jak się załatwia krok po kroku taki urlop w przedszkolu? Mam 17 lat stażu i umowę na stałe.

Re: Urlop dla poratowania zdrowia

urlop zdrowotny i on wszczyna odpowiednie procedury formalne (druki),z doświadczeń moich i koleżanek wynika,iż są lekarze co dadzą skierowanie na urlop właśnie ze względu na stan psychiczny a inni niestety wymagają tak zwanych "podkładek" czyli,że się leczyłaś na coś,zależy do jakiego lekarza

Na kłopoty urlop dla poratowania zdrowia (początek wątku)

A kuratorium, powinno zareagować od razu, a nie czekać na ministerstwo.

Na kłopoty urlop dla poratowania zdrowia

zadanie dla ZUSu i CBA, może lekarz skorumpowany? A na koniec dla prokuratury. ps. Ciekawe jaka to tajemnicza choroba jest skoro się na nią aż rok choruje?

Re: Orzeczenie o potrzebie urlopu zdrowotnego

nauczyciele mają taką instytucję jak urlop dla poratowania zdrowia (w objętości do 1 roku szkolnego bodajże) na mocy Karty Nauczyciela. -- Ad maiorem interpret(ation)is gloriam :)

Zdjęcia:

Re: Patologie SG

"Mężczyzna jest na zwolnieniu lekarskim. " Bidulek....teraz chyba czeka go urlop na poratowanie zdrowia;)

Re: Patologie SG

common-sense-ltd napisała: > "Mężczyzna jest na zwolnieniu lekarskim. " > > Bidulek....teraz chyba czeka go urlop na poratowanie zdrowia;) ... w trakcie którego będzie szukał pracy w Tesco...

Re: Praca habilitacyjna rektora AM do ponownej ko

Andrzejak udał się na kolejny urlop wypoczynkowy. Może by sobie przedłużył na rok ,jako urlop dla poratowania zdrowia, albo naukowy w celu przygotowania się do kolokwium habilitacyjnego. Uczelni jego nieobecność zawsze wychodzi na zdrowie.

Re: No news is the best news

Jestes pewna, ze odeszla w nicosc? Ja mam wrazenie, ze odeszla na roczny urlop dla poratowania zdrowia...

Zlikwidować podział pracowników na równych

za Roczny Płatny Urlop Na poratowanie Zdrowia udzielany zdrowym nauczycielom ??!!! I to dwa razy w ciągu ich karierzy zawodowej ??!! Plus młoda emerytura ??!! I inne konfitury !!! Za pieniądze podatników .

Re: Zlikwidować podział pracowników na równych

siedzę w tym zawodzie juz od wielu lat. Moja mama była nauczycielką, ja jestem nauczycielem bibliotekarzem 17 lat. Znam naprawde niewielu nauczycieli korzystających z urlopu na poratowanie zdrowia i zawsze były to osoby bardzo powaznie chore. A co do podziału na tablicowych i nie to jest to

Re: Czy nauczyciel kontraktowy

Kwestie związane z urlopem dla poratowania zdrowia reguluje Karta Nauczyciela, a dokładniej art. 73 tej ustawy, oraz odpowiednie przepisy wykonawcze Kto może pójść na urlop Z urlopu dla poratowania zdrowia może skorzystać nauczyciel, który: * jest zatrudniony w pełnym wymiarze

Broniarza stać na specjalne opodatkowanie się

, albo dać wszystkim pracownikom, wg. kodeksu pracy !!! Największe nauczycielskie złodziejstwo to dwa roczne, płatne urlopy "dla poratowania zdrowia", oczywiście bez choroby, dla zdrowych nauczycieli !!

Re: Trybunał Praw Człowieka na pomoc celnikom

. Mają też wiele innych uprawnień, których koszty ponoszą "robole" np roczny urlop dla poratowania zdrowia: nie pracują przez rok a otrzymują comiesięczną pensję.

1 2 3 4 5 6 7