wyszukiwanie zaawansowane
945 wyników w czasie 853 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

urlop zdrowotny (początek wątku)

Wybieram się na roczny urlop dla poratowania zdrowia. Jestem zatrudniona na czas nieokreślony, nauczyciel mianowany. Moja szefowa stwierdziła że jak wrócę po roku to tylko na zniżkę godzin 12/18, nie będzie miała dla mnie godzin. Mam uprawnienia do uczenia dwóch przedmiotów. Wtedy będę uczyć

Re: Urlop nauczyciela

wymiarze zajęć na czas nieokreślony, po przepracowaniu co najmniej 7 lat w szkole, dyrektor szkoły udziela urlopu dla poratowania zdrowia, w celu przeprowadzenia zaleconego leczenia, w wymiarze nieprzekraczającym jednorazowo roku, z zastrzeżeniem ust. 2. KN Art. 73.10. O potrzebie udzielenia nauczycielowi

Nauczycile - urlop a studia (początek wątku)

Witam Zamierzam wykorzystać po wakacjach urlop na poratowanie zdrowia. Spotkałam jednak atrakcyjną ofetę studiów podyplomowych. Czy mogę studiować na urlopie zdrowotnym?

Zdjęcia:

Urlop DPZ a 13-ka (początek wątku)

Czy nauczycielowi pezrbywającemu na urlopie dla poratowania zdrowia przysługuje 13-tka?

Od dzisiaj jestem na urlopie zdrowotnym (początek wątku)

Nie bardzo udał mi się powrót do pracy, po 3 dniach byłam chora i moja wspaniałomyślna dyrektorka zaproponowała mi skorzystanie z urlopu dla poratowania zdrowia. Mam nadzieję, że przez ten czas uda mi sie wyleczyć gardło i nabrać trochę odporności, bo ostatnio mam z tym problemy.

Urlop dla poratowaniazdrowia a kursy (początek wątku)

Słuchajcie, czy będąc na urlopie dla poratowania zdrowia mogę uczestniczyć w kursach dla nauczycieli np; w ramach grantów?

Re: Urlop zdrowotny - Pilne !!!

Kacpi, jeśli chodzi ci o wycieczkę dla pracowników szkoły, to możesz na nią pojechac ze spokojnym sumieniem. Też jestem obecnie na urlopie dla poratowania zdrowia, do wyjazdu namawiał mnie osobiście dyrektor.

Re: Nauczycielu, urlopem nie uratujesz etatu

Taaaaa,więcej nauczycieli na urlopie dla poratowania zdrowia= lepsze wyniki matur.

Re: Nauczycielu, urlopem nie uratujesz etatu

W ten sposób sprawy urlopów zdrowotnych powinny być załatwiane już od dawna.Decyzję o urlopie nie powinien wydawać dyrektor, bo się na tym nie zna.Urlop zdrowotny na poratowanie zdrowia ma charakter renty i powinna przyznawać go komisja.Przyznanie takiego urlopu to sprawa poważna,to przecież cały

podwyżki a urlop DPZ (początek wątku)

Ktoś poruszył już ten temat na forum dla nauczycieli GW. Czy w czasie przebywania na urlopie dla poratowania zdrowia omijają nauczyciela podwyżki wynagrodzenia? A jeśli już komuś wypłacili to powinien podwyżkę zwrócić?

Re: podwyżki a urlop DPZ

pojscia na urlop, a wiec podwyżka pensji nie ma znaczenia. Podobnie z L4 . Udpz nie powoduje żadnego zamrożenia pensji. Skoro jest podwyżka, n.ma dostać wyrownanie od stycznia i wyzszą pensje. 73.5. Nauczyciel w okresie przebywania na urlopie dla poratowania zdrowia zachowuje prawo do

urlop zdrowotny a podwyżki (początek wątku)

Witam. Jestem na rocznym urlopie dla poratowania zdrowia i nie otrzymałam podwyżki. Może bym się tak nie denerwowała, gdybym nie słyszała, że inni nauczyciele dostają podwyzki wraz z wyrównaniem. Co Wy na to?