wyszukiwanie zaawansowane
49 326 wyników w czasie 997 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pod biustem93/ w biuscie 105 93/105

Teraz noszę 85 B- tragedia nie biust :(

80/105

pod biustem 80 cm, a w biuscie 105, w staniuku 106. lewa pierś jest troszke wieksza, czesto mam problem z dobraniem miseczek. Obecnie nosze przerobiony biustonosz wyjsciowo byl 85 G, a teraz w biusie ma 80, ale wg danych w poscie to widze ze jest zle dobrany :/ prosze o pomoc

105 - przepraszam! 105 milionów

sorry, pokopało mi się wszystko. zamiast nanieść poprawkę - założyłem nowy wątek... w megamillions jest TYLKO 105 milionów dolarów do wygrania, sorry to 195 tytułowe naprawdę było niechcący;) -- -- mia:ny - Nowy Jork dla turystów

105 (początek wątku)

/ ZPT /, , no i pomocy bo zapomniałem . Pozdrawiam wszystkich co zakończyli. Byłem w pionie D. Razem w klasie z Dąbkiem, Golizdą, Jurowskim, Kolasą, Nowakowskimi,Pawlakiem, Perką, Pietrzakiem, Sandakow, Żókowskim. W sumie około siedmiu chopa. Dupeczki to: Ciapłota, Domagała, Koszykowska

Zdjęcia:

105

No dobra, a popatrzcie na to: www.home.autocom.pl/balsen/buda.jpg przecież to Tatra T5 z tego co kojarze, w barwach budapesztańskich - nie sądzicie że 105 wiele zaczerpnął z tego tramu?!?

Drogie w eksploatacji czy ??? (początek wątku)

Niech ktoś fachowo mi odpowie jakie są najgorsze punkty w 105Na- wiadomo,wysoka podłoga,układ elektroniczny ,ale co jeszcze

105

Osobiście widzę dla niej trzy drogi (na dłuższą metę rzecz jasna - czyli po uruchomieniu metra) 1. Połączenie z linią 106 (od Pl. Piłsudskiego jak 106, od cm. Wolskiego jak 105). 2. Przekształcenie w linię 305. 3. Skrócenie do formy CHOMICZÓWKA - CM. WOLSKI. 3a. Sprowadzenie do formy linii

Najlepsza w 10,5 !!!

Jadłem trzy razy,polecam !!! Z pewnością dużo lepsza niż przereklamowane amerykanske coś tam z TV,którego nie ma w Płocku,zresztą nie płaczę z tego powodu. 10,5 - polecam. A i Tele-Pizza nie pogardzę,jak są promocje - druga gratis.

Re: Co z Pizzerią z prawdziwego zdarzenia????????

A jadłeś Pizze w 10,5 (pod Zielińskimi)??? Duuuużo lepsza od tej w Pizzy Hut. Chwalą się, że mają jedyny piec na Mazwoszu na drewno! Świetne sosiki i nalewany Żywczyk. Kupel jak przyjeżdż do mnie z Łodzi, to 10,5 jest stałym punktem programu!!! -- Hubert /Hiubi/ Kacprzak

105 NA w Łodzi? (początek wątku)

-- pzdr. krzyskup

Re: 105 NA w Łodzi?

Czy w takim razie, w którymś z miast "normalnotorowych" jeżdżą tramwaje oznaczone 805 N lub Na ??

Nawet w Skodzie 105!!

Gość portalu: lann napisał(a): > Haj, ja w mojej BMCe mam zabezpieczenia ktore blokuja np. otwarcie sie drzwi czy otwieranie szyb i wiem ze w wiekszosci aut tez to jest (BMW, Audi,Merol, VW i wiele innych ) Klamka wewnętrzna nie działa. Drzwi można otworzyć tylko z zewnątrz.

Niemiło w 10.5 (początek wątku)

Wczoraj zrobiło się dość chłodnawo w Bydzi. Poszłam z kumpelami do 10.5 pogadać a tam drzwi otwarte, siedzenie w chłodzie do przyjemności nie należy. Próbowałyśmy zamknąć drzwi, były zablokowane, pan ochroniarz (chyba) powiedział, że muszą być otwarte, bo nie mają wentylacji. Ciekawe co zrobią

silnik Felicia w 105? (początek wątku)

Mam takie zapytanie do osób zorientowanych w temacie: czy można wrzucic do 105 silnik z Felicji 1.3 chodzi mi głównie o to czy można go przerobic na tradycyjny układ zapłonowy tj. czy da się na wałek rozrządu włozyć kółko napędu do aparatu zapłonowego(chyba że już tam jest w formie napędu

Re: silnik Felicia w 105?

Czy czyta to ktoś, kto zajmuje się nadzorem technicznym? Proszę o zajęcie się tym gościem. ------------------------------------------------- skoda- prawie jak samochód

1 2 3 4 5 6