wyszukiwanie zaawansowane
11 180 wyników w czasie 2 813 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

3.30 !

,32 www.getinbank.pl/323.php ps. nie mam kredytu w CHF, nie mam zadnego kredytu.

Re: 3,32

no i co z tego, że dzisiaj frank kosztuje 3,30? Ja bym chętnie wziął TERAZ kredyt w tej walucie

Re: kredyt 3% x 30lat =90%

nagle WIBOR czy EURIBOR (jak juz przyjmiemy Euro) miał 10% (co w perspektywie 30 najbliższych lat nie jest takie nieprawdopodobne). Wtedy ceny mieszkań zapikowałyby w dół, gdyż dostepność kredytu zmalałaby bardzo.

Re: kredyt 3% x 30lat =90%

wiele czynników zanalizuje. Na 5 lat to już ryzykowne. Na 10 to moim zdaniem całkowicie niemożliwe. Na 30 to czyste wariactwo. Dlatego osobiście nie uznaję takiego pojęcia jak kredyt na 30 lat. Kredyt na 30 lat jest dla mnie czymś podobnym do gry w kasynie i to w grę losową a nie zręcznościową.

Kredyt Hipoteczny w 3 tygodnie (początek wątku)

- 0 zł prowizji - nie płacisz za rozpatrzenie wniosku - 0% prowizji - nie płacisz za udzielenie kredytu - 0% prowizji za przedterminową częściową lub całkowitą spłatę - 0 zł za przewalutowanie na PLN - wypłata i spłata kredytu w walucie kredytu lub w PLN – do wyboru - kwota kredytu już

Zdjęcia:

Spłacam kredyt 30 letni

Zeby posiąść spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki 28m2 w bloku z lat 70- tych musiałem zaciągnąć kredyt na 30 lat, którego raty pochłaniają mi ponad 50% pensji. Dlaczego mam ze swoich podatków finansować darmozjada, który dostaje 30% ze 50, czy 100 metrowego mieszkania za darmo? Tzn

Mieszkania za grosze: czy to sprawiedliwe?

urynkowiono ceny mieszkań i nikt z uczciwych pracujących nie był w stanie wykupić!!! o tym nikt nie wspomina w swoich komentarzach!. Teraz słusznie się należy rodakom taka możliwość bo jeżeli ktoś spłacił kredyt i odsetki to mieszkanie powinien już mieć wykupione. Teraz to się zmieni. To tak jakby kupić

Kredyt w CHF bierze się, jak Frank kosztuje 3,30

We frankach trzeba brać kredyt gdy ten kosztuje grubo ponad 3 zł. Ale niestety banki wtedy nie chcą udzielać kredytu, ponieważ nie zdarłyby z nas skóry:-(

Re: Zapominasz tylko o jednym.

Gratuluję warunków, dla PLN marża w wysokości 2-2,5 pp. jest normą. Ja doskonale wiem, w jakiej d..pie znalazło się wielu rodaków po skokowym umocnieniu się franka, szukam jednak jasnych stron ;). Jedną z nich jest spłacany kapitał - w jednym z kredytów dotychczas zapłaciłem 57 rat, w tym pokryłem

Re: kredyt w Millenium - 3 dni

Ja na swój kredyt w Millenium czekałam 2 tyg. przy czym 9 dni czekalam na wycene nieruchomosci a reszte na decyzje kredytową. Mimo w miare szybkiego tempa nie byłam zadowolona z obsługi. Swoje dokumenty składałam pomiędzy kolejnymi klientami( pomimo umówionego spotkania na konkretna godz) a

refinansowanie kredytu - PILNE <30%LTV (początek wątku)

Drodzy Forumowicze, Uprzejmie proszę o radę w jakim banku refinansować kredyt. 1. Pozostała do spłaty kwota kredytu 305.000 PLN,co stanowi mniej niż 30% wartości nieruchomości (tzw. apartamentowiec w W-wie) 2. Kredyt wynosił 950 K PLN w zaciągnięty został w pażdzierniku 2006r. W PLN na 30

Re: refinansowanie kredytu - PILNE <30%LTV

Mogę zaproponować: 5,20% w PLN 2,95% w CHF 0 zł za przewalutowanie 0 zł za wczęsniejszą spłatę po 3 latach 0 zł za wycenę nieruchomości konieczne ubezpieczenie od utraty pracy i na zycie więcej informacji e-mail elcapital@wp.pl

Złoty w przedziale 3,70-4,30

Jeśli złoty będzie w przedziale 3,80-4,30 to nic złego się nie stanie. Ważne żeby był stabilny. Najlepiej byłoby aby ciągle oscylował w granicach 3,90- 4,10 ale tak małe wahania w dłuższym okresie nie są możliwe. Stabilność jest najważniejsza bo nikomu nie są potrzebne niespoodzianki - ani

kredyt w PLN (początek wątku)

Pytanie o kredyt w PLN. Na 30 lat. Wartość nieruchomości 225.000 zł. Wkład własny 45.000 zł. Kredyt na 180.000 zł. Dochody netto 3.600 zł. Kredyt na dwie osoby. Jaki bank? RnS nie wchodzi w rachubę.

Potrzebuje w 2-3 tygodnie zalatwic spory kredyt... (początek wątku)

Witam wszystkich forumowiczow, prosze o porade w wyborze najtanszej dla mnie oferty kredytu. Praktycznie wogole sie na tym nie znam takze podajcie jakie dane potrzebujecie do symulacji kredytowych, moj wiek 30 lat, panna, dzialalnosc gospodarcza - ksiazka...; dochod ok 17 tys miesiecznie

1 2 3 4 5 6