56 wyników w czasie 158 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Widziane 4.11.2002

mieli o prawie 100 za duzo, to mi sie nie wydaje. Poza tym imho za duzo tego dales na 5 i 15. 5 niech bedzie dwusklady ale co 20 minut, bo teraz jezdza puste, a na 15 jezdza juz chyba tylko GT6 (ale moge sie mylic, ostatnio rzadko ta linie widze) - w kazdym razie zapchane one nie sa.

Re: Widziane 4.11.2002

Gość portalu: merphy napisał(a): > Dane o ilości wagonów miałem sam zrobione :) ..ale dla potwierdzenia na > stronie > > <a href="http://piotrko.krakow.w.interia.pl/"target="_blank">piotrko.krakow.w.i > nteria.pl/</a> > w statystykach jest podane ile

Re: Widziane 5.11.2002

kuba203 napisał: > > Ten ostatni jezdzil juz kilkanascie dni temu - jechalem nim na 24 (13-08) > :). > > Jeździ nadal :))) To wiem :P > Jeździ w składzie 787+780+781 :))) Czyli linie 4 i 13 :))) Fajnie, jakby ktos wiedzial dzien wczesniej, na kturej brygadzie

Re: Widziane 5.11.2002

? Chcialbym sie dowiedziec, czy to jezdzi samo, czy w skladzie i na jakich liniach, bo jak na razie nigdy nie zwrucilem na to uwagi na zywo. > Czy to oznacza, że "13" jest teraz każda 3x105Na czy może znów > tylko 10 na 13 istniejących brygad, czy może to tylko stan przejściowy i >

Re: Widziane 29.11.2002

ręcami ;-) Hm.... nie takie stare te czasy... Ja w niedziele nie widzialem ani jednego GT6+B4 jak jechalem na/z gieldy - same 2x105. Zreszta i tak puste. A na 4 w normalne (nieswiateczne) weekendy i tak powinny byc ufa.

Zdjęcia:

Re: A sprawdzę to.

. Salwatora i gapil sie raz w kierunku pl. WW. Sw. (1 i 6), raz w kier. Bagateli (2). No i zobaczyl GT6 na 2 jadace Straszewskiego od Salwatora w kier. Bagateli. A potem zobaczyc 105 na 2 jadace w kier. przeciwnym, wiec przeszedl na przyst. na Straszewskiego i wsiadl. Proste i logiczne.

Re: 104 to naprawdę niezły pomysł

, to najlepszy dowod, ze w dzien powszedni znalazly sie wagony na zrobienie 2x105 2, 11 i 92

Re: Widziane 03.11.2002

kuba203 napisał: > Ja chyba widziałem do tej pory 4 razy skład 2*105Na :))) Ale ufo na > Nowosądeckiej bardzo malowniczo się prezentuje :))) Baaaaaaardzo malowniczo :). Ciekawe tylko, ze raz jak jechalem tym wariantowym to byl bardzo luzny - w trzecim prawie nikt nie stal, a

Re: PYCHOWICE

powtarzać wiec powtórzy numer z "6" która przeszła niesamowitą > ewolucję prawie jak "14" po otwarciu M1 i Plazy Eee.. a co niby z 14 zrobili po otwarciu? > > Myślicie, że "23" jest nie do ruszenia. To czemu do cholery nie kursuje w > > soboty do wieczora i w niedziele ??? > Bo