301 wyników w czasie 240 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A w jakim sensie?

-- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy dopiero mielibyście ubaw, a ja dopiero wtedy mogłabym mówić wszystko. Teraz robię to tylko na 99

Kopac w kupe kamieni?

Jaki sens? -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy dopiero mielibyście ubaw, a ja dopiero wtedy mogłabym mówić wszystko. Teraz robię to tylko

No tak Sarkozy by sie ujal za ortodoksami w transi

e :-)))) Moze by nawet przeprosil, chociaz nie wiem czy przeprosiny nie od goja sa rownie wazne? :-))) -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy

A nie w GW? Dziwne!

-- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy dopiero mielibyście ubaw, a ja dopiero wtedy mogłabym mówić wszystko. Teraz robię to tylko na 99

Jak to? Dzis powiedzial, ze jest drapieznikiem w

gronostajowym futerku. :-) -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy dopiero mielibyście ubaw, a ja dopiero wtedy mogłabym mówić wszystko. Teraz

Zdjęcia:

Zalozyli sobie ostatnio loze w Polsce! :-))))))))

Czyli wejda w sojusz z bolszewia?

Na razie weszli w sojusz z lewizna wyzwolona

a bolszewikow sobie przysposobia. Taka Jolka to sie codziennie do kaplicy przechadzala. Moze na zywo nawroca Knura? -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim

Niedlugo beda cytowac go w GW....

Moze to robic u siebie w domu

Gdy komentuje polityke, niech zdobedzie sie na minimum przyzwoitosci i obiektywizmu. Kopanie wlasnego ministra w pierwszym dniu rozmow jest zwykla glupota. I to tylko dlatego, ze kolezka mu powiedzial

Przeciez Lepper jest raz w miesiacu w rynszTOKUu

od roku, Jak nie u Zakowskiego to u Janiny Nedzy P. To, co teraz bedzie 2 razy w miesiacu czy raz na tydzien? Lepper bryluje na salonach od lat. -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko

Ona ostatnio w Wydarzeniach pracowala :-)))

W sumie mozna nazwac to maglem i ubeckim krochmalem na zapleczu. :-)))))))))))))) -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy dopiero mielibyście

Kogo oni w szabas na FK wysylaja?

Jakies siusmajtki. :-) -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy dopiero mielibyście ubaw, a ja dopiero wtedy mogłabym mówić wszystko. Teraz robię

No to w sumie dobra wiadomosc

:-) Troche zmartwil mnie jego widok. -- www.naszawitryna.pl/ksiazki_105.html ** Ann Coulter: gdybym tylko była czarnym, żydowskim homoseksualistą, wtedy dopiero mielibyście ubaw, a ja dopiero wtedy mogłabym mówić

Rokita zle wyglada (początek wątku)

Nie zebym specjalnie sie martwila, bo JMR pare razy dal ciala, ale i tak z calego oszolomiarskiego towarzystwa PO jest najbardziej rozgarniety i strawny. Mowie tu odnoszac jego osobe do Niesiolowskiego, Tuska, Schetyny czy Gowina. Obejrzalam dzis jego zdjecia z wywiadu w tvn24 i nie chce byc

A mozna go gdzies obejrzec w necie?

1 2 3 4 5 6