355 wyników w czasie 116 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: w życiu

Czyli potwierdzasz moje podejrzenia. Pójdę krok dalej - ewolucja? -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała go do tego IX Symfonia

Re: w życiu

Może szkoła nie uczy jak należy - ale zamknięcie dziecka w domu jest znacznie gorsze. Do mnie bardzo przemawia to o czym wspomniała Verdana - że dziecko powinno mieć do czynienia z wieloma różnymi ludźmi (tu myślę o dorosłych) - nie tylko z członkami własnej rodziny. A rodzic jak najbardziej może

Re: Wizyta w poradni

Czuję, o co chodzi, ale nie rozumiem. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała go do tego IX Symfonia Beethovena).

Re: Podwyzszone cisnienie w mlodym wieku :-( Ktos

Wydaje mi się, ze rozkurczowe 85 to wystarczający powod, by natychmiast isc do lekarza. Wydaje mi sie takze, ze cisnienia 170/105 nie wystarczy "zbic", tylko trzeba dowiedziec się, co jest jego przyczyną, i tę przyczyne leczyc. -- "Odkryłem brakujące ogniwo między małpami człekokształtnymi a

Zdjęcia:

Re: Rozwód w filmie..

Jeszcze jest "Kobieta samotna" Agnieszki Holland. Brrrrrrrr. Ale świetny film. Z genialnym młodym Lindą. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć

Re: Rozwód w filmie..

prawdziwy film, pewnie będą go powtarzać jeszcze (tytuł "Dziwna kobieta") - właśnie, będzie dzisiaj o 15.35. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć

w kwestii asymetrii (początek wątku)

po prostu mnie urzekły. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała go do tego IX Symfonia Beethovena).

Re: w kwestii asymetrii

wątków o identycznie postępujących ojcach. Właśnie asymetria - o to mi szło. I dla jasności dopowiem, że akurat Autorka tamtego wątku wydaje się bardzo OK. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w

Re: Czy to jest w porządku?

A jak wlaściwie doszło do "zarządzenia" tej pomocy? Napisz konkretnie, bo trudno sobie wyobrazić. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć

Re: porwania dzieci w galeriach handlowych...

Jesteś pewna? Bo ja pamiętam, że chłopczyk. Ale to było bardzo dawno temu, chyba w latach 80. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała

legenda legendą, ale

www.zaginieni.pl/dlaczego-ludzie-gina-bez-wiesci -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową

Re: Wątek stworzony w celu dowartościowania się 3

Trzydziestokilkuletnich? Z BAlzaca się urwałeś? -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała go do tego IX Symfonia Beethovena).

Re: miłość

.... niech zgadnę? -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała go do tego IX Symfonia Beethovena).

Re: A czym sie wyraża czułość w takiej przyjaźni?

No Tri. Ładnie to tak? -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała go do tego IX Symfonia Beethovena).

Re: agresja w szkole - bezsilność?

1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub kasetę z muzyką Mozarta (ponoć zainspirowała go do tego IX Symfonia Beethovena).

Re: agresja w szkole - bezsilność?

, że jeśli tylko na tamtym świecie mogą zajrzeć do netu, to pastor się w grobie przewraca widząc, jak opacznie można interpretować jego słowa. -- W roku 1998 ówczesny gubernator stanu Georgia przeznaczył 105 000 $ ze stanowego budżetu na zaopatrzenie każdego noworodka z Georgii w darmową płytę lub

1 2 3 4 5 6