477 wyników w czasie 1 590 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

105:0

roku. W swiecie Mig > ow > okolo 40 tysiecy... bylo ;-)) > > > ...amerykanskie samoloty bojowe z tamtego okresu ? I pewnie dlatego sie ni > e > > psuja... > > Misza Misza, czy tez slyszales ze wynik walki powietrznej z Syria w roku 1982 byl 105 samolotow

Czerwiec 1982 !

i jeszcze imiona lotnikow? Dla ludzi co doprawdy nie znaja to moze byc bardzo dobre. Ale ci co musza wiedziec i wiedza jest inna prawda. Ja widzialem jak tylko pojawiali sie samoloty izraelskie to syryjskie uciekali (jesli zdazyli). Baterie anty. dawno juz nie byli w stanie robic cos. Nie

na 105% nie zmieni.

ja tu żyję i wiem w co gra PO. Dziwię Ci się Twojej wiary w Sezonowego Ogórka i w ukraińską Świńską Sierść. Nazwiska nie biorą się znikąd.

105 % głosów za peło

pro100 napisał: > pro100 napisał: > > > jak twierdzi niedoceniany dziurawy stefan. w końcu sondaż to wytyczna dla > komis > > ji wyborczych jaki wynik ma być. im tylko z nieudolności liczących głosy > wyszło > > jak wyszło (chcielim dobrze

Zdjęcia:

jechales idioto 105 km/godz w miescie i

jeszcze sie tym chwalisz!!!? o 23:30 i moze jeszcze po pijaku? oj Boze wy naprawde sieczke macie we lbach!!!!

105 garnizonów Bundeswehry zostanie zamkniętych (początek wątku)

dziadek Adolf (Hitler) pewnie sie w grobie przewraca.

Re: 105 urodziny obchodzi szczecinskie kino

Chodziłem do tego kina z Tatą na poranki po wielogodzinnym niekiedy oczekiwaniu w kolejce. Potem chodziłem tam z moim synem. Od dwudziestu około lat w ogóle nie interesuję się filmem zatem w kinach nie bywam. Zaskoczony jestem eleganckim wnętrzem. W pierwszych latach powojennych siedzenia były

Re: 105 urodziny obchodzi szczecinskie kino

matelot napisał: > Od dwudziestu około lat w ogóle nie interesuję się filmem zatem w kinach nie bywam. Zaskoczony jestem eleganckim wnętrzem. :) Przyjazne kino. W glowe zachodze co sie stalo ze porzuciles film - tak 'wogle' ... W sieczkowym natloku - od czasu do czasu - pojawia sie

cytat z tzw. listu 105 żydów

którzy sprzeciwiali sie obchodom 60 rocznicy powstania panswta izarel. "W kwietniu 1948 r. - tym samym miesiącu, w którym miała miejsce haniebna masakra w Deir Jassin oraz wymierzony w cywilów atak rakietowy na targu w Hajfie, wdrożono w życie Plan Dalet. Zakładał on zniszczenie wsi

Re:A w ojczyznie papieza Polaka:

Draństwo. ,,10 tysięcy poszło na cel charytatywny”. Żartownisie. -- http://www.gify.org/bazagif/koty/gatto105.gif

Re: Tym razem, szanpanstwo, Kosciol w

,, choć z punktu widzenia prokuratury większość z nich uznać trzeba będzie chyba za przedawnione, zakonowi jezuitów grożą pozwy cywilne o zadośćuczynienie finansowe.'' Oj, zapłacą niemieckie owieczki za wybryki swoich przywódców duchowych. Czarne, jak widać w każdym kraju takie same

czarna dzicz w RPA! (początek wątku)

www.africancrisis.org/photos16.asp a to i tak tylko namiastka tego co te dzikusy robia w Zimbabwe! -- Idziemy zniszczyć Unię Europejska

przejrzystość wyborów w rosji zdecydowanie wieksza

niż priwislanskim kraju - urny przezroczyste i kamery w komisjach. a cuda tak czy siak 105% poparcia dla słusznego kandydata

Re: przejrzystość wyborów w rosji zdecydowanie wi

pro100 napisał: > niż priwislanskim kraju - urny przezroczyste i kamery w komisjach. a cuda tak c > zy siak 105% poparcia dla słusznego kandydata skoro PiS procentowo wygrała , to podejrzewam że to pisowscy mężowie zaufania dosypywali , a biedny Jarek myśląc ,ze będzie tego więcej

1 2 3 4 5 6