270 wyników w czasie 18 036 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

105- Robię się rzadka

sama je dostrzegam gołym okiem. Moje jeszcze okrągłe ciało robi się zwyczajnie... rzadkie, luźniejsze i bardziej miękkie. Mogę palcem zbadać mięśnie, w niektórych miejscach czuję kość. Nie wiem, czy to dobre, czy tak ma być podczas chudnięcia, ale martwię się tym. Kolagen od środka i na zewnątrz

89- Jeszcze tylko 5, tylko 5

jadł, mając do wyboru smakowanie Piotrusia Pana i zabawy w zielonych gaciach... oops, bez gaci? ;) Seks rano, na obiad i oczywiście na kolację. No może nie zawsze wieczorem jest to trzydaniowa wykwintna kolacja przy świecach, czasami bywa to szybkie danie rodem z macdonalda. Taki szybki, gorący i

Re: zakochałam się w jedzeniu

105 kg

Re: w jakim wieku facet powinien sie tego?

34 i 10,5 ? :)

Zdjęcia:

Oddam się w dobre ręce (początek wątku)

29 lat,kawaler,2,0m,105kg,średnie,Seicento"99,brak trzech zębów,bez nałogów Która mnie chce?

Re: Pograzam sie w depresji lub permanentnym leni

Hehe mam podobnie ale od 4 klasy liceum :/ -- <a href="i34.photobucket.com/albums/d105/bleman/large-msg-1131216079-2.jpg"

Czy bema w Poznaniu jest dziś czynne?? (początek wątku)

jak w temcie: czy bema jest czynne 1.05 w poznaniu ??? moze ktos wie :)

A co jestes człowiekiem w rodzaju tych

których nie da sie zaszufladkowac ?;-))) -- i34.photobucket.com/albums/d105/bleman/212734158_l.jpg

Re: angelust cos dawno nie trules nam o sexownych

> cos ucichles ostatnimi czasy :) Pewnie mial czyjs paluch w ustach ;-) -- i34.photobucket.com/albums/d105/bleman/212734158_l.jpg

Re: duza roznica wieku

"nadal" dziwnie to zabrzmialo ;-) -- <a href="i34.photobucket.com/albums/d105/bleman/large-msg-1131216079-2.jpg"

Re: duza roznica wieku

> co w tym dziwnego? Po 2 latach konczy sie etap zakochania i zwykle przestaje by > ć super No ja nie wiem, dlatego sie dziwie. Poza tym po 2 latach zaczyna sie okres przywiazania i poczucia bezpieczenstwa(wydzielanie endorfin), dlatego nie widze powodu dlaczego koniec zakochania

Re: Czy któraś z Was tez nie chodzi w stringach?

"gwoli ciekawosci mam 24 lata" A to ciekawe ;-))) -- <a href="i34.photobucket.com/albums/d105/bleman/large-msg-1131216079-2.jpg"

A keidy Abre los ojos bylo u nas w kinach ?

bo i ile wiem to chyba...nigdy ? -- <a href="i34.photobucket.com/albums/d105/bleman/coumieja8letniedziecixd6rf.jpg"

1 2 3 4 5 6