56 wyników w czasie 152 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: KURDWANÓW CITY

No dobra. Nameczylem sie troche, zeby to policzyc, ale wykombinowalem. Zalozenia mojego projektu: 1) 15 jezdzilaby caly tydzien co 20 minut 2x105. 2) 12 jezdzilaby caly tydzien 2x105, w dni powszednie do 18 co 10 minut, pozniej i w weekendy co 20 minut, 3) 22 jezdzilaby caly tydzien co 20

Re: KURDWANÓW CITY

pavlack napisał: > > Zalozenia mojego projektu: > > 1) 15 jezdzilaby caly tydzien co 20 minut 2x105. > > IMHO niepotrzebne, wystarcza to co jest teraz, czyli GT6 Ktos tu muwil, ze w Hucie sie do GT6 wsiasc rano nie da, poza tym przez Al. Pokoju to juz na pewno nie

Re: NOWE TOROWISKA

GÓRKA - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE (a więc bez zmian)(1xGT6) 2x105 > 7 - LIPSKA - AZORY (2x105) Glupie to, bo dookola i pozbawia Dabie odciazenia dla 1. Lepiej puscic linie zastepujaca 115, tak jak napisalem w swoim watku. > 11 - PRĄDNIK CZERWONY - BOREK FAŁĘCKI (2x105) Ruczaj. >

Re: NOWE TOROWISKA

Gość portalu: mouset napisał(a): > > 11 - PRĄDNIK CZERWONY - BOREK FAŁĘCKI (2x105) raczej byłbym za Ruczajem i > Rakowicami On chcial przez Rakowice na Pradnik :) > > 14 - MISTRZEJOWICE - BRONOWICE NOWE (2x105)może p. KCK ? To w koncu bedzie ten skret z tunelu w lewo

Re: Nazewnictwo :-))

/Na - potrojny sklad zlozony ze 105N/Na > > Wagonów 105N nie da się łączyć w składy potrójne, stąd to określenie odnosi się > tylko do 105Na :))) O a tego nie wiedzialem. A czemu nie da sie laczyc w potrojne? A czy 105Na mozna w poczworne? Bo ja kiedys widzialem jakies zepsute cos, co

Re: Nazewnictwo :-))

pavlack napisał: > Gość portalu: Clint napisał(a): > > > a ja slyszalem ze 102Na to gąsienica :))))) > > Gąsienicą to się chyba nazywa przerobioną stopiątkę, która jeździ w Poznaniu. > Sa to 2 wagony 105 połączone kawałkiem trzeciego (ma to 2 przeguby). W

Zdjęcia:

Re: Zostawcie Basztową!!!!!!

Ludzie! Odczepcie sie od 5 i 6 i w ogole od Basztowej. Jedyne co mozna zrobic na Basztowej to 2x105 na 13 przy jednoczesnym 2x105 na 43 f=10 czyli nierealne :( 12 przez WW nie ma sensu - to tak jakby z Borku pod Korone jechac przez Dietla. Przywrocic to przez Basztowa do Bronowic lub Widoku!

Re: GIEŁDA RTV !!

Gość portalu: merphy napisał(a): > DLa samej giełdy RTV powinno się póścić 12, a MPK ma w du....szy ludzi > jadących na giełde...a tam raczje jeżdzą dorośli, a nie stare babcie za > darmo :) ... > > ja w soboty i niedziele proponuje takie zmiany co tydzień !! : >

Re: niebieskie brygady

Gość portalu: kuba203 napisał(a): > > No i ta polowkowa o 19:37 > > No tak :) No tylko jaki to numer? :) > > > 2) W soboty i w niedziele jest po 5, w soboty 6-01 i 6-05 bodajże to > > > 2*105Na :) > > Dziś 6-02 to 2*105N :) Ta wiem, mialem

Re: niebieskie brygady

Gość portalu: mouset napisał(a): > Pierwszy 24 ufok to jest 13 , ustalic to można patrząc w 13 za tablicami, a > wieczorami tylko cztery 6-ki?????? powinna byc piąta i chyba to jest jedyna > całodzienna 2x105 No to wiadomo, ze 13, tylko nie jestem pewien czy to 13-08 czy

Re: CO MNIE DENERWUJE NA FORUM

Gość portalu: Locutus napisał(a): > ROTFL > > A Serio - tak sobie doszedłem do wniosku, że na linię 4 należy puścić 4*105Na, > a najlepiej przywrócić składy 2*102Na :-) jechałem dzisiaj w TRZECIM wagonie od > > Bagateli do Placu Centralnego i aż do Mogilskiej

Re: CO MNIE DENERWUJE NA FORUM

pavlack napisał: > A co powiecie na 2xNGT6 na 24 po dostawie nowych wagonów? :-) > > To mogłoby być najlepsze - mniejszy tłok, a MPK miałboy dalej się czym > chwalić :-) Jak dostane podwujna bombe na 24 to w zamian moge zrobic manifestacje zeby na 4 jedzily 4x105. Pasuje

Re: Solówka T4 - czyli wspomnienia :(

Gość portalu: merphy napisał(a): > jak kiedyś na Al.Pokoju jak T4 skręciła w prawo mimo braku zwrotnicy .. > łaczyli ją z jakąś 105 :D ... yhhh przezycia .. Moglbys to przelozyc na ludzki? Gdzie, co i w jaki sposob, bo zupelnie nie jarze.

Re: A propos postulatów

Prosze o opinie w miare szybko

reorganizacja linii tramwajowych - i nie tylko (początek wątku)

za informacje) 7 - trasa bez zmian, GT6 (odzyskujemy 5 105ek, tracimy 5 GT6ek) 11 - na razie bez zmian, w dalszej perspektywie 2x105 i na Ruczaj 12 (Adas, spokojnie :) ) nowa linia na trasie: WIDOK - Basztowa - Dworzec Glowny - Rondo Mogilskie - Wieczysta - Plac Centralny - OS. PIASTOW

reorganizacja linii tramwajowych - i nie tylko (początek wątku)

za informacje) 7 - trasa bez zmian, GT6 (odzyskujemy 5 105ek, tracimy 5 GT6ek) 11 - na razie bez zmian, w dalszej perspektywie 2x105 i na Ruczaj 12 (Adas, spokojnie :) ) nowa linia na trasie: WIDOK - Basztowa - Dworzec Glowny - Rondo Mogilskie - Wieczysta - Plac Centralny - OS. PIASTOW

1 2 3 4