576 wyników w czasie 218 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Invimed w Gdyni !!!

W Gamecie zapłaciłam w lutym 10,5 tys. + 600zł za mrożenie komórek.

Re: OGGT-normy insuliny w tym badaniu?

Cukrzycę rozpoznajemy jeżeli przynajmniej jedna wartość glikemii przekracza podane normy : 105 mg% na czczo, po obciążeniu 75g po jednej godzinie 180 mg% i po 2 godzinach - 140 mg %.

Re: po transferze.. w oczekiwaniu na wynik :)

libera beta wypasiona.. gratulacje :) -- endo II stopnia, słabe nasionka.. 2009 in vitro Provita - udane :) 4-latka naturalny cud 10t :( teraz walka o 2 szczescie ! Novomedica tr.13.03.14 11dpt 105/13dpt 354,58/15dpt 1099 - 9t:(

Re: po transferze.. w oczekiwaniu na wynik :)

no to rozumiem... WIEC potrójne kciuki za tego malucha -- endo II stopnia, słabe nasionka.. 2009 in vitro Provita - udane :) 4-latka naturalny cud 10t :( teraz walka o 2 szczescie ! Novomedica tr.13.03.14 11dpt 105/13dpt 354,58/15dpt 1099 - 9t:(

Zdjęcia:

Re: owulacja w monitoringu a brak piku LH?

Dzięki Ewo za odpow. Tarczycę badałam dwa razy, ostatni wynik 1,05, PRL nie badałam w ostatnim czasie. Wybieram się zrobić w laborat. cytomegalie i toxo, więc dla własnej informacji powtórzę TSH i tą prolaktynę. Czy wystarczy PRL podstawowa, czy już lepiej z obciążeniam?

Re: owulacja w monitoringu a brak piku LH?

z drugiej strony jakby wszystko było ok powinnaś zajść w ciążę przez tak długi czas, może warto to LH laboratoryjnie zbadać tak sobie myślę. Normy LH w fazie owulacyjnej to zazwyczaj około 24-105, test wykrywa poziom LH 20 więc powinno być ok -- ttesty dla wszystkich planujących dziecko

USG w 14dc (początek wątku)

mój pęcherzyk ma 19 mm a endo 10,5. Jesteście mi w stanie wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Jutro rano mam wziąć pregnyl - po jakim czasie pęka pęcherzyk? Jejku może coś się w końcu ruszy...

HORMONKI w 3dc, proszę o interpretację :-) (początek wątku)

Odebrałam wyniki badań, które zrobiłam w 3dc, ote one: FSH 3,92 mlU/ml LH 2,96 mlU/ml Estriadiol 32,43 pg/ml PRL 352,7 ulU/ml TESTOSTERON 1,05 NG/ML - podobno nie bada się testosteronu, jak ma się @, chyba nie potrzebie zrobiłam? Proszę, o Wasze cenne opinie. Pozdr. Sonia

Re: Kto przystępuje do in vitro w sierpniu?

Moje AMH, badane jakieś pół roku temu wynosi 0,71. Boję się czy coś urośnie. Dawki leków do stymulacji mam końskie, ale to nie gwarantuje sukcesu. W poniedziałek jadę na podgląd to zobaczymy. Ile wynosiło Twoje FSH w tym cyklu? Moje dość wysokie 10,5 ale chyba nie ma co liczyć że będzie niższe.

Re: Kto przystępuje do in vitro w sierpniu?

wyjdzie to już naprawdę nie będę wiedziała co robić. My z mężem jesteśmy przypadkiem gdzie lekarze nie mają pomysłu jak leczyć i co jest nie tak. już prawie 4,5 roku się staramy, wyniki są naprawdę dobre i nic. Nie wierzę w cuda że, jak wszystko jest w porządku i efektu nie ma to wszystko jest w porządku

Punkcja już we środe

3majcie kciuki prosze. Mam nadzieję, że się obudzę i że bedzie wszystko w porzadku. 3majcie za moje komóreczki żeby były dojrzałe!!!! Na razie wszystko jest pod kontrolą; endo dzisiaj w 10 dc 10,5 mm, pęcherzyków jest dużo i mają ok 17-19 mm, juz nawet nie pytałam ile jest, bo dochodzę do

Re: kopnijcie mnie w tyłek :(

wizytę nie poszłam. Fakt, że ważę dużo - w czasie tamtych wizyt ok 105 kg, rozumiem zagrożenie i wiem że lepiej byłoby zrzucić kilogramy. Ale nie jestem jakimś monstrum, mam koleżanki które przy podobnej wadze urodziły zdrowe dzieci.

Re: IUI w Poznaniu

miałam mieć trzy a gdyby nic nie wyszło to laparoskopia ale zrobił mi dwie bo ostatnia przypadała w niedzielę 1.05. a on nie przyjmował i kazał nam poprostu poprzytulać się rano w niedzielę a w poniedziałek przyjechać na kontrolę czy już jest po i okazało się że tak. Czekam teraz na @ i jeśli

1 2 3 4 5 6